Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért vannak olyan hírek,...

Miért vannak olyan hírek, hogy x.y. kigyúrta magát,z pedig bombatestet villantott?

Figyelt kérdés
Van értelmük az ilyen híreknek?Tudom,nem kell olvasni,ha nem tetszik,de attól függetlenül kérdezem.Másik kategória A beszólt B-nek.

2020. júl. 13. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan ezzel helyettesítik a munkahelyi pletykát. Instant baráti kör helyettesítés, megy a fröcsögés de így x.y. nem ver meg másnap a kocsmába menet, mert az emberek az életbe nem találkoznak vele.


A sztároknak meg általában segít eladni a turnét vagy filmet, mert megy a nép megnézni a testet.

2020. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig Tóth Andit meg Tolvai Renit ajánlgatja a kereső, és rá is kattintok akkor már. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2020. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom kikerülni,mert ha felmegyek olyan hírportálra,ami érdekel,már ilyen szintű hírekbe botlok.Gagyi híreknek hívom őket,de rosszul vagyok tőlük személy szerint.Meg a másik,hogy y kiakadt a követőire.Ennek a hírnek se látom sok értelmét.
2020. júl. 13. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak olyan emberek akiknek a tudománya odáig terjed, hogy egy ilyet felfogjanak. Ezek nem fogják a gazdasági elemzésről stb szóló cikkeket elolvasni hanem az ilyenek pletykának is legalja szarokra ugranak.
2020. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
angolul ezt hívják "clickbait"-nek
2020. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "hírek" az olvasóközönséget is minősítik. Komolyan nem tudom elképzelni miért érdekelhet értelmes, szellemileg ép embert hogy valamelyik riherongy alja celeb "megmutatta magát bikiniben" meg "eszméletlen fotót posztolt" meg "villantott a tengerparton" meg hasonló. Mégis napi több tucat ilyen híg sz.r jön szembe velem, pedig soha egyet nem nyitottam meg, de szinte az összes "hírportál" ilyenekkel van tele, meg pl. ha a Freemailre belépek akkor is ezeket ajánlgatja.
2020. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szokták a nyarat hívni, hogy uborkaszezon. Nem történik annyi esemény, de az oldalt fenn kell tartani, az olvasók érdeklődését is. Ezért belenyúlnak olyan témákba is, ami kategóriáját tekintve már nem hír és hirdetés sem, de valamiről írni lehet. A bulvárnak ez alapvető területe a clickbait miatt, de sokszor más médiumok is élnek vele.
2020. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minél többen mennek rá egy hírre annál több a reklámbevételük. Amúgy megez olyan dolog, hogy én már úgy vagyok vele, hogy még ha véletlen valaki olyan ember is lenne akit úgymond ismerek, ilyen tipikus " El sem hiszi mi történt xy-nal " szintű cikkben, akkor ráviszem az egeret, és alul a böngészü ugye mutatja a linket, a legtöbb esetben meg már abból olvasható a megfejtés, pl fentebbi példára egy iylesmi link, hogy ".hu/xyz_uj_macska_instagram_postolta" Na aztán rá sem kell mennem tudom mi van benn :D
2020. júl. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A bulvár erről szól, falusi pletykák szintjét adni az erre vágyóknak.


Egyébként meg naponta kell valamit lehozniuk, hogy meg legyen a szint, s ha nincs más, akkor jönnek a ki-/bekövette Instán, nem ment a cipő színe a táskáéhoz, már egyszer írtunk róla, de elevenítsük fel stb. szintű dolgok.

2020. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!