Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenced a BTS-ből? 😂

Ki a kedvenced a BTS-ből? 😂

Figyelt kérdés
Tudom, már uncsi kérdés... De unatkozok így este felé. (aki belém akár kötni, nem tipikus az vagyok aki a BTS-re csorgatja a nyálát, és egész nap fekszik. Nappal edzőterembe járok, délután olvasok, zenéthallgatok, hegedülök vagy valami, szóval az ilyen rosszindulatú kommwnteket, hogy "inkább csinálj értelmes dolgokat és ne ilyen fa**ságokkal pazarold az időd" azok kerüljenek 6 km-es távolságra a betűktől és a "küldés" gombtól) köszi☺️

2020. júl. 12. 00:44
A kérdező szavazást indított:
YoonGi (Suga) my bias haha
NamJoon (RM)
Taehyung (V)
Hoseok (J-Hope)
Kookie (Jungkook)
Jimin
Jin
41 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jin és Yoongi
2020. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
OT7 opció miért nincs? :D
2020. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Az csalááás😂😂 Én is OT7 vagyok nagyon, de ha lehet választani, akkor YoonGi-ért nagyon oda vagyok. Bár eskü minden hónapban más a biasom😆😂
2020. júl. 14. 00:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában egyre több a Suga rajongó. 🤔🤨🧡
2020. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mrs OBrien ***** válasza:

Tényleg sok a Suga rajongó mostanában, csak azt nem értem miért.😂 Mondjuk szerintem is nagyon aranyos, és őt mondom a kedvencemnek, de mellette én még ugyanúgy szeretem Jimin-t, Jungkook-ot és V-t is például

2020. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áhh én sem tudom miért Suga a kedvencem, egyszerűen tipik olyan a mentalitása mint nekem. Úgy értem, nem tudok rappelni, nem szexis a táncom, se semmi mert nem vagyok Suga (még fiú sem vagyok XD) csak olyan komoly is egyben, de sokszor olyan mint egy kisgyerek, csípős a természete (kicsit beszóligatós, meg simán beolt mindenkit) szóval ha nézek róluk valamit, Sugával tudok azonosulni. Még RM-et is imádom, meg J-Hope-ot, Tae-t.... Azaz az összes férfiút😂
2020. júl. 15. 00:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Suga a biasom már első alkalomkor is, mikor még alig ismertem. Egyszerűen ő a spirituális "állatom":D


Személyiségileg hasonlítok rá és ilyen típusú fiúra bukok, aki tettekkel bizonyítja, hogy szeret és nem ígéri le az 1 billió csillagot az égről és/vagy nem úgy viselkedik, mint egy idióta Alejandro Salvador.

Suga a meowmeow ouji tsundere neko. *w*

2020. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 "Alejandro Salvador" hát én kiégek🤣
2020. aug. 30. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!