Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hamilton tényleg megőrült?...

Hamilton tényleg megőrült? vegánt csinál a kutyájából?

Figyelt kérdés

Egy állatot arra kényszeríteni, hogy ne egyen húst egyenlő a kínzásável! Elpusztul, ha nem ehet húst.


Az ember is. Táplál a növény ez igaz, de nem annyira, mint a hús. "mű" izom lesz a növényből.


2020. júl. 9. 14:06
 1/7 A kérdező kommentje:
szerencsétlen állat :(
2020. júl. 9. 14:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ő az egyetlen. Én nem értek a kutyák-macskák táplálásához, de vegánként nem szívesen adnék neki ilyen alternatív tápokat, ha nem indokolja valamilyen betegség
2020. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem eszem nagyüzemi húst. tele van hormonokkal. az ottani állatok szenvedéseiről nem is beszélve. Van cadász ismerősöm. Az azért mégis más. 0.01 sec alatt hal meg vagy hetekig szenved esetleg végtagok nélkül, mert azokat már feldolgozták.
2020. júl. 10. 11:55
 4/7 A kérdező kommentje:
De egy "vad" állattólk vétek a húst emgvonni. Mit szólna az oroszlán ,ha hirtelen afrikában csak úgy elvennénk tőle az összes húst?
2020. júl. 10. 11:56
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Oké, azért a kutya nem oroszlán, kérlek, el se kezdd ezt az érvelést
2020. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem oroszlán. Te meg ezt ne kezdd el. Értelmetlen. Mindkettő állat. Nem érdemlik meg, hogy ilyen sorsra jussanak!
2020. júl. 10. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom Hamilton kutyájának voltak egészségügyi problémái és a kutyák vegán táplálása nem olyan rossz dolog mert a minőségi tápokban minden benne van amire szüksége van a kutyának..szerintem Hamilton megteheti,hogy a legjobb minőségű táppal eteti és gondolom étrend kiegészítőket is kap mellé :) Régen amikor az embereknek is luxus volt a hús és csak ünnepnapokon ettek a kutyák akkor is megvoltak.
2020. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!