Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik legjobb barátok a BTS-ben?

Kik legjobb barátok a BTS-ben?

Figyelt kérdés

V és Junkook azt tudom,de a többieknek ki a legjobb barátja?

Ha tudsz,légyszi forrást is linkelj ahol mondják.

Előre is nagyon köszönöm!!



2020. júl. 2. 00:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Namjoon és Yoongi, úgy hiszem. Rengetegszer említették, hogy mennyire jól kijönnek egymással, és mennyire mély kapcsolatot ápolnak, ami azért ahhoz képest, hogy csak kollégáknak kéne lenniük, elég jó. Továbbá Jungkook és Tae kapcsolata is elég erős, illetve Tae és Jimin régebb 2015 környékén legjobb barátok voltak.jimin és Yoongi is úgy néz ki elég jóban vannak egymással. Hoseok, Namjoon, Yoongi is, de én mindenképoen úgy érzem, hogy Nam és Yoongi kapcsolata a legerősebb!!
2020. júl. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem mondanám azt, hogy Tae és Jungkook kapcsolata annyira erős lenne,2019 nyarának elején volt egy olyan megérzésem sőt rohadtul lelátszott, hogy valamin össze kaptak.Bizonyíték erre az, hogy egy vlive közben Jimin át akart menni Taehez csatlakozni a liveban(tehát irta neki hogy szeretne menni)de Tae azt mondta “Jungkook úgyis megfogja állítani” és ami a hab a tortán hogy Jimin tényleg nem is ment el.

Nem volt Taekook selca, még a képeken is mintha kerülték volna egymást.

Mostanára már mintha közelebb kerültek volna egymáshoz, közös live is volt de nem tűnnek már olyan közelinek mint egész régebben.


Jungkook és Jimin kapcsolatát mondanám lehet a legerősebbnek,de a jikook az már néha borzasztóan tömény fanservice szóval kilőve.

Yoongi és Hoseok barátsága is érdekes, két teljesen különböző ember viszont teljes mértékben ragaszkodnak egymáshoz, ugyanezt mondhatnám akkor is,ha össze keverem a tagokat teljesen.Ők egy banda, tehát nincs olyan ki kinek a legjobb barátja hisz muszáj nekik egymást elfogadni és szeretni és ők ezt is teszik,csak egymásra számíthatnak és már megtanulták egymást kezelni,viták biztos vannak hisz melyik barátságba nincsenek?ezen kívül nagyon szeretik egymást a fiúk.


DE.. hogy válaszoljak a kérdésedre végre.

“Legjobb barátok”

Két ember.Tae.Jimin.Az az a Vmin.

Osztálytársak voltak, nagyon régóta ismerik egymást,Tae már nem egy embernek mutatta be Jimint legjobb barátjaként és közös daluk is van a “Friends”.Néha borzasztóan irigylem a barátságukat, sokat veszekednek és minden apróságon össze tudnak kapni de valójában ez az igaz barátság.Jimin szinte mindig ott van Taenek, vigasztalja és szeretgeti és ez fordított esetben is igy van.Tae azt mondta csak Jiminnek tudta elmondani régebben is a problémáit, amikor nehéz időket éltek együtt sírtak a szobában.A Friends pedig tökéletesen átadja azt hogy min mentek keresztül és hogy milyen jó barátok maradtak a húszas éveikre is,sikeres emberekként és valószínűleg boldogan.


Szóval igen én a Vmin mellett teszem le a voksomat,mint legjobb barátok.

2020. júl. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
17%
én es kookie elég szoros kapcsolatban állunk jUsT fRiEnDs ize ja
2020. júl. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
03:00😂😂
2020. júl. 3. 10:18
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
első azért sokkal mélyebb a kapcsolatuk mint csak kollégák... éveken keresztül együtt éltek ettek ittak gyakoroltak dolgoztak pihentek szórakoztak meg szinte minden mást is... nyilván van olyan is amikor nem kedvelik egymást de a sikeres népszerű csapatoknál annyira nincs így mert fontos a csapat munka és kapcsolat ápolása! meg ugye erősen észre lehet venni ha valamelyik tag nem kedveli a másikat... általában ahol nem jönnek ki egymással akkor ott valaki menni szokott
2020. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mind egy család, ez elég egyértelmű. Így belelátni nem könnyű az egészbe, minden kapcsolat kicsit más. Taehyung és Jimin legjobb barátok, ez nem kérdés, ők is sokszor mondták. Ha megnézed, 2016-ban, amikor először nyerték meg a nagydíjat, azonnal egymásra néztek :D

De tényleg, mindenki másképp, de jó barátok. Namjoon és Jungkook, Namjoon és Taehyung. Nam és Yoongi. Namjoon és Jin :"D ketten együtt a megállíthatatlan szóvicc páros... Hoseok és Jimin, Hoseok és Yoongi. Yoongi és Jin. Yoongi és Jungkook...

2020. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na igen közelebb állnak a családhoz mint a kollégákhoz mert biztos vannak nézeteltéréseik is mert ugye együtt laknak (de ha jol tudom 1-2 tag már külön él... vagy legalább is van saját haza amit neha neha használ...)
2020. júl. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7es

Melyik az a két tag? Én úgy tudom Jungkooknak van csak külön apartmanja de viszont nem használja csak ott van full üresen mivel még a dormban van ő is, esetleg te tudsz többet még?

2020. júl. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ugye az egyik tag is vett egy házat és elvileg hasznalgatja... nézz utána egybol ki adja
2020. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok.


#2 Nem lejet megállapítani, hogy milyen emberek, nekünk rajongóknak fogalmunk sincs arról, hogy milyen a személyiségük valójában.


Valaki írta, hogy biztos nem csak kollégák, neki: Nem rég olvastam egy cikket, amiben egy volt SM gyakornok írt az EXO-ról, ami azért valljuk be, ha már nem is, sokáig volt olyan szinten mint a BTS. Szóval ő mesélte, hogy ezek az emberek persze többnyire csak kolegai viszonyuk van, és ha két idol jó barát (egy csapaton belül) az egyáltalán nem számít gyakorinak. De csak gondoljátok végig. Random összeválogatott emberek, persze, hogy nem meglepő ha nem imád mindenki mindenkit :DDD Az más tészta, hogy elfogadják egymást és jól tudnak együtt dolgozni, de attól még nem barátok.

2020. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!