Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan tudnám fel venni a...

Hogyan tudnám fel venni a kapcsolatot Jungkookkal a BTS-ből?

Figyelt kérdés
Lehetőleg úgy hogy válaszoljon is. Van valamijen nyílvános email, vagy postacíme ahova lehetne neki írni?

2020. jún. 26. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, ki az a Jungkook a BTS-ből, de szerintem először a nyelvtantanároddal kellene felvenned a kapcsolatot.
2020. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudod. van egy app ahol fenntvannak és hébe hóba válaszolgatnak fanoknak,esetleg,ha ott,de nem hinném.
2020. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Én Weversen írtam neki. Válaszolt is, nagyon aranyos volt. Egy fanartot küldtem és nagyon örült. Nem foglalt szóval felszedheted. Sok sikert!
2020. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
#3 ez a csaj 18-nál nem lehet több,ezt te se gondoltad komolyan
2020. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad zaklatni.
2020. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Most lehet elfoglak keseriteni,de sajnos sehogysem.

Egy az, hogy valószínűleg még a telefonja is ellenőrzés alatt áll és nem lepődök meg még azon sem ha a Bighit megmondaná neki/nekik hogy milyen üzeneteket nyissanak meg

Oké család, barátok ez alap.erre mind jól szolgál a privát instagramja sőt tiktokja is van de ezeket sohasem fogjuk megtudni.Egy Bangtan Bomb alatt pedig még messenger üzenet hangot is hallottam, szóval az sem kizárt hogy az van nekik de ezek annyira rejtettek hogy soha nem találod meg (kivéve ha extra szerencsés vagy és egy beteg bts mániákus sasaeng lol)

Weverse pedig..igen ez az eddigi legközvetlenebb hálózat,de ott is rohadt szerencsésnek kell lenned hogy bármelyik tag is irjon valamit a bejegyzésed alá, pláne maga Jungkook aki amúgy nem is annyira aktív mint pl Tae vagy Jin,esetleg még Hobi/Namjoon

Kézzel irott levél felesleges,nem fog vissza válaszolni sőt meg sem kapja.Ugyanez elmondható a twitteről/instagramról(twittert mondjuk ők irányítják de az instagramot nem) viszont Twitteren is annyi üzenetet kapnak nap mint nap, hogy felesleges fárasztani magad üzeneteken, választ egyszerűen nem fogsz kapni.


Igazából tudom, elég lehangoló dolgokat mondtam de sajnos ez az igazság.Én is szívesen küldenék nekik üzenetet,de tisztában vagyok azzal hogy semmi sem fog kisülni belőle.Talán próbálj meg majd eljutni egy koncertre (fanmeetinget nem is mondom mert oda végképp bonyolult bekerülni és mostanában nem is csinálnak már, egyrészt a vírus miatt plusz tényleg nagyon régen nem volt már) igen, drága elől a vip a szinpadnál de ott esélyesebb az hogy rád néznek esetleg észrevesznek. nem kell annyira elkeseredned,hiszen több millió army sincs szerencsésebb helyzetben mint te.Talán majd ha már nem lesznek idolok és szabadabb életük lesz lehet picit elérhetőbbek lesznek,de ennek is kicsi az esélye.

(Ja és még annyit ide fűznék hogy felesleges hívogatni őket, rengeteg sasaeng army megszerzi a telefonszámukat és zaklatja őket,ezeket például maga jungkook letiltja(vlive közben múltkor felhívta egy sasaeng és azt mondta az idegen számokat/esetleg üzeneteket tiltja)

Igen, fáj a tudat hogy nem tudsz velük kapcsolatba lépni mint normális emberekkel de a hírességek már csak ilyenek..nem önszántukból van ez és biztos vagyok benne hogyha nem lenne annyira nagy szigorúság több esély lenne arra hogy kommunikáljanak velünk, bár a bighitet sem lehet annyira hibáztatni mivel ez a sok rajongó miatt IS van.

2020. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 Minden józan army nevében köszönet!

Kedves kérdező, Weversen próbálkozhatsz. Ha megtanulsz koreaiul és bejutsz fancaféra, akkor hajrá. Az egy külön kis világ.

2020. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

Esélyed sincs felvenni velük a kapcsolatot. Mégpedig el mondom, hogy miért. Ha bárki feltudná venni vele kapcsolatot, akkor szted mennyi nyugta lenne? Még annyi sem mint most, pedig ez is kevés. Nem véletlenül titkos minden elérhetőségük és tartózkodási címük is. És nagyon is jól teszik. Ha a helyükben lennék én is ezt csinálnám.

Mondjuk lehetett hallani olyan híreket, hogy egy-egy fan valahogy hozzájutott ilyen információkhoz, de aki élt is vele, azokat komolyan meg is bűntették zaklatás miatt. Szóval szerintem jobb ha beletörődsz, hogy távolról szereted őket.

2020. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!