Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csivettka miért ,,promotálja"...

Csivettka miért ,,promotálja" ennyire hogy ő milyen sok pasival volt és hogy mennyire szereti ezeket a dolgokat, ha van több éves kapcsolata?

Figyelt kérdés

Olyan beleéléssel mesél ezekről a régi kalandokról, mintha nem tudom én milyen hatalmas dolog lenne, 21 éves koránál leragadt?

Nem hogy örülne, hogy most van stabil kapcsolata

Olyan mintha a múltban élne.

Nekem visszataszító



2020. jún. 26. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nézettség, olvasottság, kattintás vadászat. Gondolom a pasijával egyetértésben.
2020. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Engem inkább az taszít benne, ahogy az exeiről beszél. Tömény gyűlölettel, és frusztrációval miközben gúnyneveket aggat rájuk, kisfiú, Mr. Talán, stb. Név szerint ugyan nem említi meg őket (azért konkrétan már lehet perelhető is lenne) de ez számomra így is a nyilvános megalázás kategória.

A pasiját amúgy elvileg nem érdekli. Mintha mondta volna a csaj, hogy meg se nézi a videóit.

2020. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Akkor is gáz szerintem, én nem vállalnék fel mindenki előtt ennyi exes sztorit, pláne a barátom jelenlétében.

Volt egy hónapja bideója egy pasival, ott is elolvasdt a videóban teljesen...

2020. jún. 26. 13:56
 4/15 anonim válasza:
49%
Mert hisz ebben a Szex és New York hülyítésben. Menőségbe, lazaságba, vampságba akarja átkeretezni a sikertelenségeit. Nem veszi komolyan, konyhapszchológiát gyárt belőle, ezzel magyarázza, hogy miért nem baj, hogy ennyi csalódás érte. Az igazi okot így nem kell feltárni, ami nagyobb munka és nagyobb fájdalom lenne.
2020. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom de nekem is nagyon fura pedig csak pár videóját láttam. Nekem is voltak kalandjaim, szerintem le is köröztem a “művésznőt” de eszembe nem jutna még kb négyzemközt sem állandóan ilyenekről beszélni nem hogy nyilvánosan és erre építsek egy egész csatornát, pedig akadnak érdekes sztorik, emberek a repertoáromban. Jó értem, hogy ez a pletyizés stb sok embert vonz meg esetleg sokan vesznek tőle tanácsokat mert hirdeti folyamatosan, hogy milyen tapasztalt, gondolom a 15-20 éves lányoknak ez imponáló de az én arcom nem bírná el ezt, hogy nyilvánosan kibeszéljem az intim titkaimat főleg konkrét személyekről. Ez szerintem ciki. Nem a tapsztalatai mert az az ő dolga, hanem az, hogy ennyire közléskényszeres, hogy ezeket részletekbemenően kitárgyalja ország-világ előtt, nem túl elegáns. Azt viszont meg kell hagyni, hogy hiánypótló, nincs még egy aki ilyenekről ilyen mélységekben beszél, tehát van létjogosultsága és ha neki ez nem kellemetlen akkor felőlem csináljon amit akar.
2020. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kokakólalájt ***** válasza:
58%
Mert egy lelki sérült, önimádó bunkó csaj, akinél az az alap, hogy ő az istennő és az összes pasi hibás, és semmit nem érő aki nem vele van. Kb ő a női Fun4Money.
2020. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Szex és new yorkon szocializálódott.
2020. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy képzelem el, mint a tinimagazinok pasis rovatait. Érdekes, csajos téma, amire sokan rákattintanak, és tényleg vannak vicces sztorijai. Miért ne mondaná el őket attól, hogy egy pasi a főszereplőjük?


Én egyedül Mr. Talánnál érzem visszásnak a dolgot.A többiekről képes teljesen múlt időben beszélni, viszont mintha ezzel az egy sráccal még nem zárta volna le rendesen... Mintha még mindig azon merengene, hogy miért nem kellett ő eléggé. Azért, mert két ember nem mindig kompatibilis, pont. Túlgondolja nagyon, de ettől még szeretem nézni a videóit, szórakoztató a stílusa.

2020. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sokszor mondja igne, nem érti miért nem kellett azoknak a pasiknak, intha fájna neki. Gondolom látták a pasik, hogy milyen (könnyű) nő és ezért nem lett komolyabb kapcsolat :D csak ő nem érti meg szerintem...
2020. júl. 17. 17:01
 10/15 anonim ***** válasza:
14%

Értem én, hogy modern nő, meg ilyenek de nekem a nő fogalma nem itt kezdődik.

Értelmes csaj de amiket mesél magáról (már ha igazak) azok alapján nincs igazán tartása a pasik terén, magyarán szólva egy r*banc. Ő ezt vállalja és kész. Más kérdés, hogy erre van kereslet.

A kommentek közt is kapja az ívet rendesen, de azokat rendszerint törli

2020. nov. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!