Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Őszintén, baj ha utálom...

Őszintén, baj ha utálom Billie Eilish-t?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, nem ismerem, stb, de egyszerűen annyira nem bírom az egész csajt, nem elég, hogy egy tehetségtelen senki, aki a bátyja nélkül sehol nem lenne, még túl is van értékelve olyan szinten, hogy azt már leírni sem lehet, ráadásul személyiségre sem szimpatikus egyáltalán, olyan szinten túl van tolva a stílusa, ilyeneket mond, hogy a nevetés gyengévé tesz(de közben ő is nevet kamerák előtt, vágod...), ja meg, hogy utálja a hírnevét meg hogy ilyen gazdag, de azért örül annak az 5 grammyjának meg ilyen-olyan menő ruhákban járkál, csak hogy véletlenül se ne ismerjék fel, ááh dehogy, de azért utálja, hogy ilyen népszerű....

Ráadásul sem a divatdepis döguncsi semmitmondó zenéi, sem a rajongótábora nem segít, istenítik, mint ha ő lenne a világ ura, de tulajdonképpen nem is tudják miért szeretik annyira, csak hallgatják, mert divat lett hallgatni, vagy mert hogy szerintük szép, de komolyan, írják kommentben angolul "imádom billie-t, mert olyan szép", azt hittem hülyét kapok.

Már lassan eljutok arra a szintre, hogy ha meghallom a nevét valahol, behányok, mert egyszerűen undorodom magától a csajtól is meg attól a felesleges hájptól is, ami rajta van.



2020. jún. 25. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

semmi baj sincs azzal,hogy utálsz egy hírességet,nekem is vannak ilyenek.

de nem gondolod kicsit soknak,hogy már a nevétől is behánysz? most biztos túloztál,de ennyire nem kell,mindenki megérti,hogy nem birod.

nem is hiszem,hogy egézséges ekkora utálat.

2020. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Felőlem lehetne ismeretlen is, akkor is utálnám pont, amikért te is írtál, egyszerűen utálom a pózereket, ismert vagy sem.
2020. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem baj, csak fontos, hogy az ember tisztában legyen azzal, hog mit/kit miért utál. Úgy látom, Te tisztában vagy. :)(
2020. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Oké de ki az a Billie Eelish
2020. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Nincs vele baj, én is utálom. Ahogy mindenkit aki nem tett le semmit az asztalra és arra veri a nyálát. Semmi bajom a hírességekkel úgy általában, de attól herótom van ha ingyenélő, tehetségtelen senkiket sztárolnak túl.
2020. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Látom jött az ájlis hadsereg lepontozni a válaszokat 🙃
2020. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#1 Nyílván túloztam is egy picit, de nem csak Billie-vel vagyok így, ugyanúgy utálom Justin Bieber-t, vagy Ariana Grandét is, sorolhatnám az okokat, hogy miért.


#2 Engem sem a hírneve izgat elsősorban, hanem a személyisége.

2020. jún. 25. 23:35
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem szimpatikus a csaj. A zenéje nem tetszik, a stílusa sem, és maga a csaj sem jön be.

De hogy emiatt utáljam? Semmit nem tudok róla. Nem tudom, hogy milyen ember, nem tudom, hogy mik a gondolatai, érzései, csak azt, hogy a zenéje nem tetszik. Az én fogalmaim szerint ettől irtó távol áll az utálat.

Donald Trumpot például utálom a nem kevés gaztette miatt. Mint ahogy Kim Jong Unt is. Vagy például Anders Breiviket, aki jópár ártatlant megölt, irtóra utálom.

De egy ártatlan fiatal nőt, akinek annyi a "bűne", hogy nem tetszik a zenéje, meg hogy a média nem úgy kezeli, ahogy én szeretném? Komolyan tőle tök független dolog, a média miatt utáljak valakit?

Bocs, de nem.

2020. jún. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sokat elmond egy előadóról, ha a külsejét jobban szeretik benne, mint a tehetségét. Hogyha előbb hozzák fel indoknak a kinézetét, akkor valószínűleg nincs is akkora tehetsége, különben sokkal inkább arra figyelnének fel.
2020. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit túlzás ennyire utálkozni azérr mert nem szimpatikus, nem?!

Miért nem lehet figyelmen kívűl hagyni?

Annak idején nekem se tetszett Justin Bieber,SP stb. De hogy csak azért idegesítsem magam, mert nem szimpik.

Túl rövid az élet, hogy ezen idegesísd magad! :)

2020. jún. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!