Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kate Winslet és Dicaprio?

Kate Winslet és Dicaprio?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az lenne a kérdésem hogy Kate Winslet,illetve Leonardo Dicaprio igazából is együtt voltak?Vagy bármilyen kapcsolatban?

2020. jún. 20. 01:22
 1/5 anonim válasza:
94%
Nem, barátok max. De erre rakereshettel volna semeddig se tart. Ráadásul kategória is rossz.
2020. jún. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Kifejezetten utálták egymást.
2020. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem azért de szerintem annyira nem illenek össze, ettől függetlenül már legalább három filmben jatszottak szerelmespárt. Nem utálják egymást, együtt is nyaraltak, de csak barátság van köztük.
2020. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettes: Nem, egyáltalán nem utálták egymást, összekevered Claire Danes-sel akivel a Rómeó és Júliában játszottak szerelmeseket Leoval. Kate-val nagyon közeli barátok, de persze van pár teória arról, hogy randiztak vagy hogy randiznak. Pillanatnyilag Leonak Camila Morrone a barátnője, Katenek pedig Ned Rocknroll a férje
2020. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mai napig nagyon jó barátok :D

Azért forgatás közben lehet volt köztük valami a színfalak mögött


Én belementem volna kate helyében az akkori szépfiú leoval, na 😂

2023. ápr. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!