Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy kell rajongani?

Hogy kell rajongani?

Figyelt kérdés
Szeretnék rajongó lenni.
2020. máj. 19. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Isteníts egy híres embert. Kb ennyi...
2020. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi fogja fenntartani a figyelmet? Kiért érdemes?
2020. máj. 19. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik.

Nem lehet belső késztetésre.

A rajongás nem így működik.

Ezt olyan hasonló erősségű érzésként kell elképzelni, mint a szerelmet.


Ezért jön ki általában tinilányoknál. A szerelemmel tévesztik össze. Legyártják az idolokat, akiket nyomatnak a médiában, és konkrétan a tinipichák azt hiszik, hogy szerelmesek beléjük. De nem azok, csak rajongást élnek meg.


Ettől függetlenül rajongónak hívunk mindenkit, aki szeret egy együtest vagy bármilyen előadót, hiába, hogy ők valójában nem élnek meg rajongást.

2020. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyan kell?? Viccelsz? Ez nem így működik! Ez egy belső érzés, ami vagy jön vagy nem, nem tőled függ, hanem a rajongás tárgyától...attól a személytől, aki magával ragad...neked ebbe semmi beleszólásod nincs. Én két zenésznek vagyok rajongója legalább 15 éve. Nem akartam a rajongójukká válni, hanem magukba szippantottak a személyiségükkel, a zenéjükkel, karizmájukkal...ennyi a recept.
2020. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Melyik kettő?

Olyan nincs, hogy akiért rajongtál, visszarajong?

2020. máj. 23. 13:57
 6/7 A kérdező kommentje:
2020. máj. 25. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jók ezek a videók, köszi :D
2020. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!