Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok Vasvari Vivike es...

Mit szóltok Vasvari Vivike es Puzser Robert haborujahoz?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, hogy mi az. És nem is érdekel, ha nem egy arénában, tetszés szerint választott fegyverekkel, vérig vívják meg. Minden más esetben szánalmas és gagyi.
2020. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 qkker1 ***** válasza:
41%
Pont letojom mindkettőt!
2020. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
2 hülye
2020. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért van némi igazság Puzser írásaiban....
2020. ápr. 15. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Errol lemaradtam,hol tudok utanajarni?
2020. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Puzsér fb oldalán megtalálod a cikkeket szerintem.

Én egyébként bírom az embert, de tényleg nem értem miért jó az neki ha milliomosokkal vitatkozik, akik aztán hülyeségekért beperelik, és kizsebelik.

Attól nem változnak meg, Vivien meg pont a legnagyobb falat ilyen szempontból, mert a legnagyobb beképzelt golddigger akit a föld látott. Ezzel meg nem fogja jobb belátásra téríteni, hiába háborog. Mindenki tudja hogy milyen ő, nem kell bemutatni, ebből nem nyerünk semmit ,csak ő veszít.

Sokkal jobban értékelném ha visszatérne a filmajánlókhoz legalább, ha már ennyire ráér.

2020. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vivien azért annyira nem nagy falat, hidd el. A luxus elete csak mese.
2020. ápr. 16. 13:03
 8/9 anonim válasza:
67%

Ilyenkor kívánom vissza a kommunizmust, hogy az ilyen nem normális luxusribiket kizsebeljék teljesen, és az ilyen luxus feleségek műsor féléket betiltsák az ilyen szar való világgal, és a többi hasonló kultúrálatlan műsorokkal együtt.

Robinak teljesen igaza van, és tisztelem az őszinteségéért!

2020. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolso! egyetértek!
2020. ápr. 21. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!