Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herby most akkor kidobta...

Herby most akkor kidobta Taxis Balazst is? Mar nem baratok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem ugrik első szóra ingyen ahogy szokott akkor kifogja dobni herby. jobban mondva lefogja cserélni másikra. most az istenes valakikra van ráállva. azokat befogja szektásítani úgy ahogy mindenkit szokott. balázs nem tudom miért nem veszi észre (lehet már észre vette) hogy csak ki van használva 500-600 km-eket vezetett le ingyen herby kedvéért. csak az a baj ha 1 valakit kidob egyből szerez maga mellé egy balekot aki fél vagy 1 év után esik le, hogy itt durván kivan használva az illető. 1001 ember cserélődött már herby mellet. nem véletlen, mert kiismerik. de ahogy előbb is írtam mindig talál újakat akit berszektásít. Amúgy iszonyatosan ügyes herby vagy gerinctelen, hogy ezeket megtudja csinálni.
2020. ápr. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök, hogy már nem "barátok".

Herby és Anita úgy bántak és beszéltek szerencsétlennel, mint egy kivert kutyával, pedig ha nincs Balázs, Anita nem nagyon járt volna Sümegre k.ratni magát...

2020. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!