Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szereti Berényi Miklós a...

Szereti Berényi Miklós a fiát, Balázst?

Figyelt kérdés
Az világos,hogy Tónit meg Timikét imádta/imádja,de ez Balázsnál nálam nem egyértelmű.Az elején látszott,hogy szereti,de mióta elköltözött olyan,mintha idegenek lennének.Szerintetek?

2013. aug. 24. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szereti,most is amikor estére lefújták Balázs keresését a Dunában akkor is milyen mérges volt az emberekre úgyhogy szerintem igen.
2013. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább csak valamilyen szinten kötődik hozzá,de nem úgy néz ki,hogy szereti.Délelőtt eltűnik a fia,ő meg este már Zsófival szexel.Hát milyen apa az ilyen??!Nem úgy tűnt mintha megrázta volna,hogy lehet már nem is él a fia....
2013. aug. 24. 16:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szereti,hiszen sírt is miatta! És ikább rákenték a Vályogosra az egész ügyet,csak Nehogy a Bazsika sittre kerüljön(mi ez,ha nem a szeretetének a jeled?!)
2013. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért kenték rá Vályogosra,mert ha Balázs bukik,bukik a cég is.Nem CSAK Balázs féltése miatt kenték rá Vályogosra.
2013. aug. 25. 08:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha már ott tartunk, hogy Zsófival lefeküdt akkor megemlítem, hogy Timike is hasonló körülmények között fogant meg (mikor Tóniért aggódtak, Miki akkor is szexel vigasztalódott). Szerintem szereti a Balázst, nagyon is.
2013. aug. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem láttam azt a részt,de Tóniék nem Nórához indultak babalátogatóba??
2013. aug. 27. 08:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Tóninak kétszer volt autóbalesete, az első alkalomkor jött össze újra a Nóra meg a Miki és Timike akkor fogant meg, aztán Noémivel mentek Nórához és Timikéhez és akkor is balesetet lett, a Tóni pedig meghalt.
2013. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,utolsó kommentelő,és még hozzátenném,András is összekapaszkodva gyászolták.;D Ez náluk valami rituálé.:D
2013. aug. 28. 18:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Szereti, szegény nem tehet róla, hogy ilyen bénák a forgatókönyvírók. És szexszel ,em szexel. A sxexel egy E/3 ige.
2013. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2013. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!