Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a BTS tagjai a...

Szerintetek a BTS tagjai a kamerák előtt mennyire játsszák meg magukat? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Először is az armyk véleményére lennék kívancsi.Elég sokat olvastam a kpoppról és sok oldal azt írja,hogy az idoloknak nagyon sok mindenre kell figyelniük,illetve hogy a kiadók a sztároknak sok mindent megszabnak.Ez alatt azt értem,hogy a kamerák előtt mindig mosolyogniuk kell,viccesnek kell lenniük stb..,de azt soha nem lehet látni(vagy nagyon ritkán) ha valakinek rossz kedve van.A fiúkon is ez vehető észre,de engem személy szerint egy kicsit zavar,hogy csak a boldog énjüket látom,mert tudom hogy nem lehetnek mindig boldogok.Ezzel arra szeretnék kitérni,hogy szerintetek a fiúk mennyire vannak úgymond "irányítva"és mennyire lehetnek pl.a koncerteken a mutatott boldogság és mosolygás mellett tényleg boldogok?

2020. ápr. 12. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok nagyon otthon a témában és biztosan jön majd olyan válaszoló, akinek jóval nagyobb a rálátása, de azok alapján, amiket olvastam a műfajról, még jobban vannak irányítva és korlátozva, mint a 90-es évek amerikai boybandjei és popsztárjai. A csillogás meg mosolygás mögött van egy iszonyatos árnyoldala az egésznek. Valamelyik HVG-ben is volt erről cikk, hogy nem véletlenül olyan magas a kpop előadók körében az öngyilkosság aránya. Hogy konkrétan a BTS-re ebből mennyi igaz, vagy őket ez mennyire érinti, azt nem tudom, de valószínűnek tartom, hogy kevésbé boldogak és kiegyensúlyozottak, amennyire mutatják (a legtöbb sztárra amúgy ez igaz).
2020. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztosan boldogok, hogy a követőik mindenben ott vannak nekik, de bizony az idolsággal az is jár, hogy, mint a babák, a tökéletességet mutassák. Lehet, hogy sokat látjuk a fiúkat mosolyogni és nagyon jó embernek tűnnek, viszont a mostani AOA-s kpop dráma után rájöhettünk, semmit sem tudunk arról, mi van a színfalak mögött. Sem a személyiségük, semmi a lelki állapotuk nem olyan, mint azt mutatják.(Legalábbis reméljük, hogy csak csekély esélyben.)
2020. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!