Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kettejük közül ki...

Szerintetek kettejük közül ki volt jobb James Bond szerepére? Pierce Brosnan vagy Daniel Craig? Illetve D. C. után ki lenne a legalkalmasabb 007-es?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Brosnan talán "bondosabb", de Craig sokkal jobb színész.
2020. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Én Connery óta egyik színész Bondját sem szerettem igazán. A kettő közül, ha muszáj választani, inkább Craig tetszett. Nem tudom, ki lenne jó következő Bondnak, a felmerült nevek közül egyiket se érzem igazán a szerepre illőnek.
2020. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

DC jobb volt.

Nem volt nyálas.


Most szerintem JD Washington jó választás lenne, bár ő fekete, nem ősangol.

2020. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem PB és DC kb. egyformák, más karakterek de egyik sem rossz, viszont annyira nem is kiemelkedő. Nekem is Connery volt amúgy az igazi, illetve talán még Roger Moore.

Hogy ki lenne jó? Nekem őszintén szólva az lenne a legjobb ha senki. Elég Bond-filmet csináltak már, ha engem kérdezel túl sokat is. Sok újat egyik se mutatott az utóbbi időben. Nem hinném hogy nagy baj lenne ha (legalább átmenetileg) beszüntetnék a gyártásukat.

2020. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!