Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dzsudzsáknak van csaja?

Dzsudzsáknak van csaja?

Figyelt kérdés
2020. márc. 13. 14:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha szurkolója nem is vagyok,de én személy szerint nem szeretem azokat a véleményeket,amik arról szólnak állandóan ,hogy szapulják ,hogy elment...nem vagyunk a helyében,lehet igazán normális csapat fel se kereste volna,ha meg igen nem játszatták volna,többet érdemelt volna,viszont ami fix,hogy ő szívből játszik,sokan utálják ,de ő mindig próbált hajtani csak ugyebár szélső játékosnak csodát tenni nem mindig egyszerű(lásd pl:CR7 ,aki a Real előtt és után is inkább szélső és nem tud már annyit hozzátenni a játékhoz,mert nem csak a játék ,de a szerepkör is más),utóbbi időben is segített gólt szerezni a magyar focisták közül képességileg talán ő van még mindig a legnagyobb szinten...utána Vili Orban és nyilván valóan saját területén Gulácsi...ők a top 3. Akinek más véleménye van szíve joga...de mint mondtam szerintem sokkal több nem feltétlen jött volna neki össze karrier szinten,mert ha valahol meghallják a magyar szót Puskás után a rossz akkori focisták jutottak eszükbe ,főleg abból az időből,illetve én tartom azt,hogy ő mindig is próbált megtenni mindent..nem véletlen volt azért csapatkapitány minden politika és egyéb nélkül is.
2020. ápr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!