Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Darai Andrea anorexiás?

Darai Andrea anorexiás?

Figyelt kérdés
Ne bántásból, én is vékony vagyok és nem bírok hízni, de megnéztem a képeit és teljesen ledöbbentem. Tényleg lehet valaki felnőtt létére normális étkezés mellett ennyire ijesztően vékony?
2020. márc. 1. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem anorexiás csak keveset eszik és lehet hogy pajzsmirigy túlműködése is van vagy valami más hormonális betegség. plusz még ilyen fura az arccsontja is, szó szerint halálfeje van.
2021. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
egész nap pörög, keveset alszik, a kajákat is csak összedobja, nem hiszem, hogy lassan, “olaszosan”, sokáig, jóízűen ennének, hiszen folyton rohan, pörög valamin, takarít, a gyereket szórakoztatja, pajzsirigyes is lehet, gének, ezek összessége stb.
2021. febr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges szerintem. Megnéztem a képeit ilyen vékony lábakat még nem láttam. csak csont és bőr.
2021. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
2021. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nincs ideje enni, mert mindenlébe kanál, izgága egy nő, folyton rohan valahova, a termomix megfőzi a kaját tibcsinek meg a kiscsajnak, kb. ennyi lehet a kajakultúra náluk.
2021. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!