Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok, miért ez a nagy...

Lányok, miért ez a nagy rajongás a focistákért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

utálom a focistákat xd

16/L

2010. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kifejezetten a focit sem kedvelem, nemhogy a focistákat. 20/L
2010. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Különösebben nem érdekelnek a focisták, én a focit szeretem.

Na jó, azért Ramosíto elég jó, csak kár, hogy Realos. :( Na és Forlán felsőteste, hmmmm. :D Viszont CR-től kiráz a hideg, az mégjobban betett, hogy lakkozza a körmeit. Ok, hogy metroszexuális, de ennyire már hova??? :D Nemhogy nem kívánatos, egyenesen undorító. Bár a legtöbb csaj odavan érte, nem értem, miért, mikor 100x jobb focistákat is látni. Ja és most a másik favorit Torres és Villa lett a spanyolok vb-győzelme után. Nem csodálom... bár Villa helyes, nem hiába, már Barcás! :D

Pl. ahogy írtam, Ramos, Forlán, de Fabregas, Arshavin, RvP, Buffon és még sorolhatnám... is helyes. Nekem mondjuk Messi és Ibra sem utolsó. :D Hogy magyart is írjak: Barczi, Kabát, Gera, Huszti, Németh stb. :D

Egyébként nem a focisták miatt nézem a meccseket, 2 éve Barca- és UTE-drukker vagyok. Válogatottban pedig német, orosz. :)

2010. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ez lemaradt: 18/L
2010. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én nem rajongok értük,csak a pasim is focista :D

Bár az tény,hogy Villa,Cassilas...elég jól néz ki :)

2010. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Meglepnek a válaszok. Azt hittem, hogy már az első ember azt fogja írni, hogy hülye vagy, hát ki nem imádja őket stb.... Azért írtam ki a kérdést, mert sokszor láttam ezen az oldalon, hogy egy "melyik a legjobb pasi"típusú kérdésre nagyon sokan linkeltek David Villa meg Christiano Ronaldo képeket. Még annyit, hogy én soha nem voltam oda értük vagy ilyesmi. És igazából a legtöbbet nem is ismerem. 17/L
2010. júl. 20. 22:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Croni sexy (L)
2010. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
utsó vok 15/L
2010. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

CR csak önreklámként csinálja ezt.

amugy meg torres se szent.ő is fogdossa magát nyilvánosan.

én mind a focit mind a focistákat imádom.:D

ezvan.

CR,Torres,Villa,Casillas,Navas...(L)

2010. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na akkor legyen valaki aki szereti őket:D

Imádom Ronaldo szexi testét(mehet a lepontozás), külsőre (és amennyit spanyol videókból láttam belsőre is)viszont Xavi !!! Nyami, imádom!:D

22/L

2010. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!