Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Billie...

Mi a véleményetek Billie Eilihsról? Mielőtt utálkoznátok ajánlom figyelembe a Xanny-t tőle, elég jó a mondanivalója

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Na várj..először azt kérdezed, hogy mi a véleményünk róla. Majd hozzáteszed, hogy mielőtt utálkoznánk, stbstb. De ha valakinek az a véleménye róla, ami szerinted már "utálkozás"?🤷🏻‍♀️🤨
2019. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ő a kedvenc énekesnőm, hatalmas rajongója vagyok. Imádom a stílusát, a zenéit. ;)
2019. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nagyon durván túlértékelt. Nem mondom, hogy abszolút tehetségtelen, mert van valamennyi hangja, de ezen kívül nem sok értéket látok abban, amit csinál. Vannak nála sokkal tehetségesebb emberek is az ő korában. Hozzáteszem, hogy valószínűleg senki még csak a nevét sem ismerné, ha a közízlés szerint egy bányarém lenne. Manapság már sajnos csak a többség szerint előnyös kinézettel rendelkező emberkék érvényesülnek, pedig sokan közülük még csak az átlagos szintet sem ütik meg, ami a zenéjüket illeti. Nekem ez a véleményem.
2019. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Jó témákat dolgoz fel, eltér a szokásos poptól a zenei stílusa ami érdekesebbé, különlegesebbé teszi.
2019. nov. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van egy pár zenéje amit bírok

Ennyi

2019. nov. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Tipikus tini sztár. Felkapott lett,de semmi értéket nem képvisel. A sok tini pedig "depressziós" lett emiatt. Meg vagdossa magát. A vicces amikor itt egy kérdést láttam pszichológustól hogy elege van a Billie Ellish-ből. Hát őszintén meg is értem őt.
2019. nov. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
Jó csaj. Szivesen lennék a fizetett csicskája. Legjobb meló lenne.
2019. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem volt kedvem meghallgatni a dalt, nem kedvelem a tukmálást, de feltételezem, hogy a Xanny xanaxozásról szól, stimmel?

Hadd ne essek hanyat a mondanivalótól, pláne egy olyan lánytól, aki úgy néz ki, mint aki full be van állva. Köszi

2019. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezen az oldalon (tehát az adott kategória utolsó 30 kérdése közt) ez a második kérdés hogy mi a véleményünk róla, de ha visszalapozol kb. az elmúlt 50 oldal mindegyikén feltették már ugyanezt. Mi lenne ha új kérdés kiírása előtt/helyett visszaolvasnál pár oldalt?
2019. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz zene, de nem igazán követem, szóval olyan mély benyomásom nincs róla. Gondolom olyan nagyon rossz nem lehet, arról már hallottam volna.
2019. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!