Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyit keres Viszkok Fruzsi?

Mennyit keres Viszkok Fruzsi?

Figyelt kérdés
Miért titkolja, ha amúgy meg nyilvánosak az adatok???

2019. nov. 7. 11:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy a 13.keruletben vett lakast?
2020. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

szia, én ugyan nem az a válaszoló vagyok aki írta a 13. kerületet, de ha megnézted a homemas sorozatát, akkor abból kiderül, van egy rész mikor kijön az ajtón és utána a parkolóban az autója mellett áll, ki van írva, hogy Tutaj utca, onnan pedig gyerekjáték megtalálni, hogy valahol a közelben lakhat, és amikor kijött a kapun vlogolás közben, lehet látni, melyiken.

Én egyébként nem szeretem őt, számomra egyáltalán nem készít releváns tartalmakat, ezt a Homemas sorozatot végigszenvedtem, mert lakásvásárlás előtt állok én is (persze nem ennyiből fogok gazdálkodni...). Amúgy csak úgy a kíváncsiság kedvéért rákerestem, abban az utcában ahol lakik, 44 millióért eladó most egy szerintem kb akkora lakás mint az övé, és teljesen lepukkant, Fruzsi pedig felújítottat vett. Biztos, hogy 50 milla alatt nem úszta meg. Erre azért én is kíváncsi lennék, hogy tényleg ennyire jól fizet-e a youtube, vagy a szülei tolták alá, esetleg beletett 10et és a többi hitel... Nem tudom, de bicskanyitogató, legalábbis számomra, lehet persze jönni, hogy igen csináld utána, te is gyárts tartalmakat... Köszi de nem, van egy mondhatom elég jól fizető munkahelyem, nem is Budapesten keresek lakást, mégis ennek akár a felét kifizetni baromi megterhelő, hiába spórolok évek óta... Szóval érdekelne, hogy csinálja :D

2020. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Wooow ez gyors atfogo valasz volt
2020. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
pont rákerestem itt is, tegnap végeztem a Homemas sorozatával :D először látom ezt a kérdést, de örülök ha segíthettem az infóval ;) Mondjuk a fő kérdésre érdemben nem tudok válaszolni, nekem ez az influenszerkedés egy ilyen megfoghatatlan (és egyben érthetetlen) dolog, nem tudom miként lehet ezt honorálni. Egy reklámos insta post pl. 40ezer? egy story plusz két post az 100? vagy hogy van ez?
2020. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat azt en se tudom elkepzelni se
2020. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
Igen, itt lakik a 13. kerületben, egyedül. Új építésű társasházban vett egy lakást. Tudom melyik házban, szoktam látni. Mindig egyedül jön megy, szegény. Múltkor láttam a jyskben is, ott is egyedül válogatott. Lehet hogy anyagilag nincsenek problémái, de hogy magányos, és boldogtalan, abban biztos vagyok.
2020. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%
Előző, ez nagy butaság, hogy az ember egyedül csak boldogtalan lehet. Én is egyedül vagyok, sőt gazdag sem vagyok és mégsem vagyok boldogtalan. Nem másoktól függ az embernek a boldogsága, csak azoké, akik nem tudják magukat lekötni, nincs semmi hobbijuk stb. Fruzsi pont olyannak tűnik, aki egyedül is feltalálja magát, nem gondolom, hogy boldogtalan lenne. Ráadásul fiatal, bőven van még ideje találni valakit.
2020. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen más a való életben, mint amit a videóiban látsz, így nem tudod megítélni hogy mennyire találja fel magát stb. A Videókészítés neki egy munka, ott nem saját magát adja.

Én nem azt mondtam hogy az ember egyedül csak boldogtalan lehet, én is ismerek olyanokat akik egyedül jobban érzik magukat. Én Fruzsira mondtam hogy boldogtalannak tűnik.

2020. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Tobb szazezer ft egy reklam video.

Nemreg errol beszeltek balazsek is.

2020. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!