Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyit keres Viszkok Fruzsi?

Mennyit keres Viszkok Fruzsi?

Figyelt kérdés
Miért titkolja, ha amúgy meg nyilvánosak az adatok???

2019. nov. 7. 11:42
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Több mint 15 milliós nettó bevétel csak tavaly, nem tudom miért nem őszinte Fruzsina, hogy milyen jól lehet keresni heti max. 1 videóval.. Az interneten minden nyilvános, csak írjátok be a keresőbe, hogy Zella Studio Kft. Van cím is, ha valaki szeretné meglátogatni.
2019. nov. 7. 11:43
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
És ki rák az a viszkok fruzsi???????
2019. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Youtuberes, aki heti max. 1 videóval havi szinten milliókat keres. Pedig olyan szürke szegényke... De a cégeknek egy unalmas személyre van szükségük, úgy látszik.
2019. nov. 7. 11:51
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

"Nettó árbevétel 15 306 000 HUF"


Ez pont nem azt jelenti hogy ő 15 306 000 HUF-ot kereset...


Ha az ő cégének ennyi a nettó árbevétele, és mondjuk volt 15 300 000 kiadása, akkor az ő keresete kő kemény 6ezer Ft volt... Persze nyilván, ez egy eltúlzott szélsőséges példa, de a nettó árbevétel az marhára nem egyenlő a haszonnal...

2019. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elkezdett videózni pár éve, még otthon élt a szüleinél. Tavaly meg saját lakást vett a 13. kerületben. Mint a mellékelt ábra mutatja, meg lehet élni a videózásból, ha jól csinálod és el tudod adni magad. Van saját naptára, sminkmárkája. Szponzorálják az utazásait, reklámoz sok mindent.

De ez más videósokra is igaz. Mikor elkezdték még otthon ültek a szobájukban, azóta meg csili-vili luxus albérletek, utazások, drága elektronikai cikkek.

2019. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

@12:46


Meg az is kérdés hogy a szülei mennyi pénzt nyomtak alá hogy ezt az egészet csinálja.

2019. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán miért tetted fel a kérdést, ha te magad válaszoltad meg? :D


Mint már mondták mások is, a nettó árbevételből még lejönnek az adók és egyéb kiadások, ennek töredéke a tényleges nyereség.

2019. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Sosem értettem, hogy ez a Viszkok Fruzsi mitől olyan népszerű. Vagy az Aviana Rahl. Annyira átlagosak, nincs ízlésük, humorérzékük, de még csak nem is szépek. Az tény, hogy kedvesek (vagy legalábbis annak tűnnek), de amikor megszólalnak, abban nincs semmi természetesség. És még sminkelni se tudnak. Fruzsi sminkje (ami nem egy márka, hanem egy márka alatt futó néhány termék) kritikán aluli. Nézek külföldi beauty vloggereket és van különbség a videókban, és a piacra dobott sminkcuccokban is. Én itthon nem vagyok feliratkozva senkinél.
2019. nov. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hogy miért felkapottak. Semmi nincsen bennük. És az, hogy a nagy cégek még hatalmas összegekkel dobálják meg őket!!! Igen, a Fruzsina - a saját bevallása szerint is - még sminkelni sem tud, nem is érdeklik őt az újdonságok... saját sminkkollekció??? És azon is pampog, hogy le kellett mondania az IPhone-okról (mivel neki azonnal mindig a legújabb termék volt meg azelőtt belőle), mivel most a Huawei támogatja? A Karin sokkal jobban megérdemelt volna egy ilyen lehetőséget. Ő szép is és jobban is tud sminkelni. Vagy egy folyton problémás arcbőrű egyén mint Evelin, a Nivea termékeit, krémjeit reklámozó arc? Én nem bántani akarom őket, de ha nem ezzel gazdagodnának meg, nem is használnák az említett személyek ezeket a termékeket. Csak egy poszt, egy videó erejéig áradoznak róluk. Nagyon látszik rajtuk, hogy az utóbbi hónapokban mennyire fent hordják az orrukat. Semmi természetesség nincs a viselkedésükben.
2019. nov. 9. 14:24
 10/19 A kérdező kommentje:

"Ez pont nem azt jelenti hogy ő 15 306 000 HUF-ot keresett"

Persze... de szerinted mégis mennyi kiadása lenne? Mindent leír az adóból: dolgozószoba, kamerák, felszerelések, tankolás. Így is bőven 10 fölött marad, az tuti.

2020. jan. 24. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!