Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Keanu Reeves miért ezt az...

Keanu Reeves miért ezt az ötven közeli, ősz hajú, nem csinos és mérsékelten tehetséges nőt választotta barátnőjéül, így az újbóli sikerei csúcsán?

Figyelt kérdés

Ez valamiféle kompenzálás lehet a jóképű, csinos férfiak részéről amikor alul választanak, mintegy jelezve, hogy ők nem is felszínesek? Már máskor is felfigyeltem hasonló választásra. Szürke kisegér lány-csillogó fiú.

A jól megértik egymást, meg biztos a nő személyisége többet nyom a latba szólamokat most hagyjuk, egy szép nő is lehet megértő és jó társ.


2019. nov. 5. 11:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Igencsak kiemelkedő személyisége lehet a nőnek. Csakúgy, mint K.R.-nek. Összeillenek, kiegészítik egymást. Ez olyan ritka dolog, ami ezer emberből eggyel van csak meg.

Elhiheted, hogy K.R. válogathatott volna a cicababák közt, de belőlük ez a ritka plusz hiányzott.

2019. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha abba a nőbe szeret bele akkor vele fog járni, tök mindegy hogy néz ki, vagy hogy x szép nő is milyen megértő társ lehet. Ha vele van a legjobb összhangban, vele érzi magát jól, őt szereti, akkor dobja el csak azért, mert nem elég csinos? Hülye gondolkodás.
2019. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem egy felszínes divatmajom, hanem egy értelmes ember, aki első körben a személyiséget nézi.
2019. nov. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert Keanu Reeves egyike az olyan férfiaknak akik nem kutyák, és nem égetik be magukat azzal hogy vén fejjel egy huszeves lánnyal jönnek össze.

Tudom hogy ez furcsa a mai világban, pláne úgy hogy az összes sikertelen kisfiúnak az az álma, hogy egyszer majd forgalmasabb lesz hálószobájuk, mint háziorvos rendelője influenzaszetonban, de Keanu egy ember, aki egy embert keresett maga mellé. Jó neki,tisztelem érte.

2019. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Egyrészt állítólag 2011-óta vannak együtt, ami azért nem kis idő, de mondjuk amit demonstrálni akarok nem rejtem el x évig. Így nem logikus az elméleted.
2019. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy cikket láttam ezzel kapcsolatban és ott is savazzák, pedig szerintem semmi baj nincs ezzel a nővel. Egy korban (és ránézésre minden tekintetben) teljesen összeillő pár.
2019. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Láttam a képet róluk, és borzasztó szimpatikusnak tűnnek mindketten. Keanu választhatott volna akármilyen cicababát, de nem, neki ez a nő kell. De megértem, hogy ezt neked, a saját szinteden nehéz felfogni.
2019. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
az hogy mások, főleg idegen emberek magánéletén akadsz fenn, csupán a te nívótlan gondolkodásmódodat tükrözi amivel csak szegénységi bizonyítványt állítasz ki magadról, semmi többet, kedves kérdező
2020. ápr. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert már ő maga sem fiatal és van önkritikája.
2022. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert nem a külsőségek rabja, mint oly sokan.
2022. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!