Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A BTS fiúk a valódi személyisé...

A BTS fiúk a valódi személyiségüket mutatják a vlogjaikban/V liveban vagy már ott is “idomították” őket?

Figyelt kérdés
Ugye minden sztárnak van egy felületes személyisége a TVben, bár én nem sokat tudok a BTSről, tehát gondolom, nekik is van egy kialakított jellemük, nem? Kíváncsi lennék, ki mit tud erről. Azért kérdem, mert csalódás lenne számomra, ha a maszk mögött TELJESEN más emberek lennének. Nyilván, valamennyire mosolygósabbak, vidámak fellépéseken, de most nem erre céloztam.

2019. okt. 23. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosság előtt mindenki a jó arcát mutatja, mert erre kíváncsiak, ebből van a pénz. Az életben lehet, hogy tök más személyiségek. De ezt csak akkor tudhatod ha ismered őket. Én ismerek pár nem sztár, de híresebb személyt, valamennyire rájuk is jellemző, de azért az életben se rossz emberek.
2019. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy mindent amit a közönség lát belőlük, az egy előre megírt kamu imázs.
2019. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy ezt csak szubjektíven lehet meghatározni. Az igazságot csak azok tudhatják akik személyes kapcsolatban állnak a hírességekkel.

A rajongók többsége valószínűleg elvakultan meg van győződve róla, hogy a kedvence tökéletes és sosem "verné át". Érthető, ettől rajongó. Aki meg teljesen kívülálló, mint pl én, az meg arról van meggyőződve, hogy színjáték az egész.

Személyes véleményem szerint már csak önvédelmi szempontból sem adhatja magát egy ismert ember, és biztos vagyok benne, hogy a dolgaik 80%-a kamu. Ezt úgy mondom, hogy nem ismerem őket, de tudom, hogy még egy átlagos magyar rockbandának se szabad teljesen őszintének lennie, akkor egy ilyen felkapott együttesnél miért lenne másképp? Haverom bandájának van kb 2000 lájkja Facebookon, mégis ki van előre találva, hogy miket kamuzzanak a közönségüknek vagy hogy ne említsék hogy barátnőjük van, stb. Akkor szerinted egy milliós rajongótáborral rendelkező bandánál ez hogy megy? Lehet, hogy 100-200 ember dolgozik a projektjeiken, akik a bts-ből tartják el a családjaikat, ilyen esetben igenis nagy súlya van akár egy db szónak is, tehát nagyon nem mindegy, hogy miket mond és hogyan viselkedik egy bandatag. Én ebből azt gondolom, hogy előre megírt forgatókönyv szerint játszák a szerepüket, DE: ez nem zárja ki azt, hogy a privát személyiségük ne lenne jófej. Lehetnek attól még jó emberek, hogy szerepet játszanak.

2019. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ehhez még csak nagyon tudatosan megtervezett "hamis" személyiségnek sem kell lennie. tök természetes emberi tulajdonság, hogy nyilvánosan, idegenek előtt máshogyan viselkedsz, mint a barátaid és a családod körében. még a közeli családtagokkal sem minddel ugyanúgy viselkedsz, mert más a viszonyod velük.


akik többé-kevésbé nyilvánosan élik az életüket, azoknak szükségszerűen van egy nyilvános arca, mert nyilván ők sem akarnak mindent meg mutatni az életükből mindenkinek (még ha akarnák sem biztos, hogy a közvetlen környezetük örülne). emiatt pedig szükségszerűen valamennyire eltér a nyilvános arcuk a hétköznapitól. már csak azért is el kell térnie a nyilvános viselkedésüknek, mert a közönségükből nem ismernek mindenkit egyformán, pláne nem annyira, mint a közvetlen ismerősöket, szóval óhatatlanul más a viszonyulásuk hozzájuk.


jobb esetben persze ez nem olyan drámai különbség, ami miatt ki kéne ábrándulni, hogy "megjátsszák magukat". sőt ez a különbség akár meglepő és pozitív is lehet. hallottam már olyan bulvár celebekről, akik csak a kamera előtt olyan kiállhatatlanok, amilyennek a képernyőn látjuk őket, ha nem forog a kamera, teljesen normálisan viselkednek, sőt aki először szembesül velük ilyen váltásban, annak szólni is szoktak, hogy ne lepődjenek meg.


többek közt például az energia szintnek, introvertáltságnak is lehet ehhez köze. meglepő módon a közszereplők között is sok az introvertált ember, akiknek a nyilvános szereplés során pörögni, viccelődni, magas hőfokon kell szerepelni, mert ez működik a műsorban, erre vevő a közönség és ettől érdekesek a műsoraik. egy belassult, unalmas figurát lehet, hogy nem nézne senki. viszont amikor nem szerepelnek, akkor ők sokkal visszavonultabbak, nyugodtabbak, mert így kapcsolódnak ki, így pihenik ki a nagy pörggést, ami az introvertált embereket jobban kimeríti, mint az extrovertáltakat, akiknek könnyebben megy a szereplés, kevésbé meríti ki őket. vannak, akiknek a pörgés jelenti a kikapcsolódást, jól érzik magukat az emberek közt, vannak, akiket meg ezek fárasztanak és csendre, nyugalomra vágynak a kikapcsolódáshoz.

2019. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4# én is már így gondolom, mert csak elég volt belegondolnom a napokban, hogy milyen lenne, ha milliók követnének engem.
2019. okt. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!