Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Natalia Oreiro, segítség?!

Natalia Oreiro, segítség?!

Figyelt kérdés

Egy 19 éves fiú vagyok. Soha nem nézek egy sorozatot se. Kivéve régen a Vad angyalt és most a Te vagy az életem című sorozatot csak. Persze akció sorozatot nézek pl. Cobra 11. Nahh de a lényeg hogy ebben a két sorozatban megfogott valami és nagyon tetszik mind a kettő. Ezt átírnátok hogy fiú vagyok és 19 éves Magyarországról?


Querida Natalia,

Soy una chica húngara de ....anos (a .... helyére írd be,h hány éves vagy), desde que era nina soy tu aficionada, me gustan mucho tus telenovelas y canciones. Podrías enviarme una foto firmada por ti? Estaría muy feliz! Muchas gracias por leer mi carta, estoy esperando tu respuesta con la foto! Un saludo y besito desde Hungíra, ..... (aláírás)

mi correo es: ..... (címed)


Szeretnék kérni tőle egy autogrammot. :) Előre is köszönöm.


2010. júl. 15. 21:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
itt van magyarul a fenti rész...csak sajna nem tudok spanyolul.:(
2010. júl. 15. 21:59
 2/17 A kérdező kommentje:

Én egy ... éves magyar lány vagyok, és kiskorom óta a rajongód, nagyon szeretem a sorozataidat és a dalaidat is. tudnál küldeni magadról egy aláírt fényképet? nagyon boldoggá tennél! köszönöm,hogy elolvastad a levelem és várom a válaszod a fotóval. puszi és üdvözöllek Magyaro.-ról, ... aláírás

a címem ....

2010. júl. 15. 21:59
 3/17 anonim ***** válasza:
2%
Olvass, nézz Spektrumot,értelmes műsorokat, és kultúrálódj...autogramot meg értékes emberektől kérj.
2010. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem nézek ilyen fajta sorozatokat hanem értelmes csatornákat és filmeket. De ezek nagyon megtetszettek. Másrészről én szerintem ő nagyon is értékes ember. :)
2010. júl. 15. 22:05
 5/17 A kérdező kommentje:
Ti teljesen hülyék vagytok.....ezekre a kommentekre nem vagyok kíváncsi!! És nem a sorozat tetszett hanem Natalia alakítása és az ahogy ő játszotta el.
2010. júl. 15. 22:08
 6/17 anonim ***** válasza:
2%

Na, ahogy látom, el is kezdődött a leépülés...Amúgy ezt a kommentet is az előző kettőt is ugyanaz a személy írta,az első kommentelő,azaz én:D:D:D:D


Ha igazi színészi alakításokra vagy kiváncsi öcsi, nézd meg pl. a ,,The Great Escape" vagy a ,,The Planet Of The Apes" c. filmeket.

2010. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
sztem nyelvtanulás részbe írd ki a kérdést
2010. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
The Great Escape ezt már láttam de nem volt valami nagy szám. De ha te ezt tartod nagy filmnek akkor te már teljesen leépültél. És ha nem tudod lefordítani akkor nem tom hogy minek írsz....erre nem vagyok kíváncsi...nekem tetszenek a zenéi és a szinészi teljesítménye a 2 filmbe szerintem nagyon jó volt.
2010. júl. 15. 22:15
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy mondtam, te már menthetetlen vagy...és hogy nem tudom lefordítani? Nem is akarom kishaver, mert én eredeti nyelven nézek IGAZI filmeket, igazi színészekkel:)

Te meg maradj a dél-amerikai agypusztító szaroknál, látom már,hogy meg sem érdemled,hogy egyáltalán ilyen filmeket említsek neked,mint a fentiek.

Ennyi.

2010. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem angolul írod meg neki az autogramm kérő levelet?
2010. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!