Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » AZA mindig is egy kamu gengszt...

AZA mindig is egy kamu gengszter rapper volt?

Figyelt kérdés
Ahogy így elnézem hogy manapság twitchen streamel videójátékokat, hát eléggé elhiteltelenednek nekem a régi szövegei. :D
2019. szept. 10. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik gengszter rapper nem kamu? Ha 5%-uk valódi bűnöző, már azzal is sokat mondtál. A többi csak színjáték.
2019. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Odupla, akit egy régi számában AZA nagyon lesavazott, tényleg bűnöző volt, ült is sitten.
2019. szept. 10. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt gondolom én is. Meg amikor a családbarát unlimited csatornán máriózott, az annyira kínos volt, hogy kettő percnél tovább nem bírtam nézni.


A killakikitt egy nagy lufi egyébként: semmi következménye nincs a szövegeiknek, így aztán mondhatnak bármit. Ha felveted a kommentszekcióban, hogy a barbárságot nem kéne kultiválni még kamuzás szintjén sem, nyolcan neked ugranak – többnyire rossz helyesírással –, hogy egyrészt a k.urva anyádat, másrészt ha nem tetszik minek vagy itt, harmadrészt csinálj jobbat. :D Mint valami szekta, amelyik védelmezi a keményeket mondó "baltás gyilkost" meg a "kokainista dílert"

2019. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
miért, ki hitte azt,hogy valóban karóba húzgálják az embereket minden péntek este? Ezzel minden normál gondolkodású rappszerető ember tudja. Ezek a szövegek arra valók,hogy a feszkót a dühöt kiadják magukból. Én is ezért hallgatom ha kivagyok akkor jól esik ilyeneket hallani. Sőt nekem is vannak ilyen gondolataim stb, az életben mégsem viselkedek úgy mind egy idióta pszichopata bolond.
2019. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

@19:39


Persze értem amit mondasz, nem is erre gondoltam, hanem hogy tolták ezt a gengszterflow-t, úgy hogy semmi köze az embernek az egészhez, míg voltak más emberek akik ebben utaztak ugyan úgy, és történetesen privát emberként is gengszterek voltak.

2019. szept. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!