Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » L. L Junior miért pereli a...

L. L Junior miért pereli a volt feleségét a kisfiuk halála miatt? Tényleg ez most a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Szegény Csillának igy is szornyu lehet most,es meg a masik gyereket is elvettek tole..
2019. szept. 3. 12:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
?? Ez az elso es utolso O.o
2019. szept. 3. 22:34
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

#10 Miből gondolod, hogy csak 1 embert érdekelhet ez a téma?...


Junior volt a tinikorom plátói szerelme, fanatikus voltam.


Mikor ott hagyta a családját, meg csalta a gyerekei anyját, kiábrándultam belőle.

Mikor kijelentette, Csillának ne legyen senkije, ő nem viseli el, hogy más férfi legyen a gyerekei életében. De ő éli világát ilyen-olyan nőkkel... Itt még lejjebb esett a szememben.


És most meghal szerencsétlen kisfia, az anyuka így is bőven vádolja magát, bűntudatot érez, ez a féreg meg még ország-világ előtt megalázza és belerúg ott, ahol a legjobban fáj... Nem törődve azzal, hogy esetleg pl a Lacika mit érezhet most.

Ez nem ember, ez egy szarhalom, aki most megint a reflektorfénybe került, és az "igazságszolgáltatást" majd megvásárolja magának, majd a pénzével legyőz mindent.

2019. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Engem az emberek hozzáállása és okoskodása zavar mérhetetlenül. Ahogy az is, hogy apuka nyílt ügyet csinál ebből, anyuka pedig sajnos nem bírja ki nyílt válasz nélkül. Hatalmas tragédiát élnek meg, amit a nyilvánosság előtt szerintem nem lehet kezelni ennyi értelmi fogyatékos hozzászólás és véleményformálás között. Nem ismerem egyikőjüket sem, nem voltam ott velük, amikor megtörtént a baj és akkor sem, amikor a mélyen tisztelt úr lelépett úgy a családjától, hogy hátra sem nézett. Mivel tudatlan vagyok, nem ítélem el egyikőjüket sem, viszont anyaként azt kell hogy mondjam nincs ennél hatalmasabb félelmem a világon. Egy felelős szülő tudja, hogy tényleg másodpercek töredéke alatt megtörténik a baj és egy pillanatra sem gondolhatja azt, hogy egy beszámítható állapotban lévő, két gyermekét egyedül nevelő édesanyát meg kell hurcolni és gyilkosnak kell kikiáltani, amiért az a tört másodperc a gyermeke halálát okozta.

A gyermeke úgy halt meg, hogy ő mellette volt és nem tudta megvédeni. Felfogni sem tudom ép ésszel, hogy hogyan lehet ezzel a tudattal tovább élni. Nem vagyunk tökéletesek, senki nem az, de neki éppen elég büntetés és fájdalom lesz az az önmarcangolás, amit élete végéig meg fog élénken élni.

A gusztustalan köpködés, pereskedés nem fogja már helyrehozni azt a pillanatnyi hibát. Ez megtörtént és valahogy fel kell dolgozni, tovább kell élni, együttműködni a másik kisfiú érdekében, hiszen végignézte. Ő most a legfontosabb nem a sok gyökér vádaskodó idióta és a nyílt adok-kapok.

2019. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Most hallottam hogy a temetes is nyilt lesz es ll is a mokkaban akarta megbeszelni a dolgokat meg mindketten a borsnak nyilatkoztak (ll meg csilla) ezek utan szerintem senki ne az atlag embert vadolja h ezen csancsog mikor direkt ok akarjak nyilvanossagra tenni a maganugyeiket. Kicsit fura ez nekem. Gyasz kozben az utolso dolognak kene lennie hogy “en megyek azt nyilatkozom a borsnak”
2019. szept. 4. 13:38
 15/15 anonim válasza:
27%
Tény, hogy az anyuka hibázott. A kérdés csak az, hogy el tudjuk-e fogadni, hogy bármelyikőnkkel megtörténhet valami hasonló. Hibáztatni egy anyát, aki most veszítette el a fiát, aki az ő figyelmetlenségéből halt meg, szerintem kegyetlenség. Az élet egyfolytában kínozni fogja ezzel, nekünk, és a gyerekek apjának sincs joga ezt tenni. (Ettől függetlenül az apa dühét megértem, ez egy borzalmas helyzet.)
2019. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!