Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » L. L Junior miért pereli a...

L. L Junior miért pereli a volt feleségét a kisfiuk halála miatt? Tényleg ez most a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Szegény Csillának igy is szornyu lehet most,es meg a masik gyereket is elvettek tole..
2019. szept. 3. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Azért mert nem figyelt oda. Kiszaladt a kocsi elé a gyerek. Tehát nem figyelt rá. Jól döntött hogy elvette a másik gyereket tőle.
2019. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Azért ez nem ennyire fekete vagy fehér. A baj akkor is megtörténhet, ha figyelmes vagy. A kisfiúnak fogta a kezét az anyuka, de a kicsi hirtelen elengedte. Velem is megtörtént már. Szerencsére mindig időben utána kaptam.
2019. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Lényegtelen. Mégtörtént. Ez van.
2019. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Ezek csak mind mende monda.

Ez egy nagy tragédia mindenkinek. Az anya lehet annyira össze van törve, hogy az apa most jobban tud gondoskodni a másik gyerekröl, lehet az apa mellett több másik barát vagy családtag is van.


Ha tényleg az anyát perelni fogják akkor attól a nagyobb gyerek teljesen össze fog törni, ilyen estben össze fogni kell a szülöknek pont a másik gyerek érdekébe.

2019. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
37%
Én csak azt nem értem hogy miért kell ezt az egészet így "felfújni". Szörnyű ami történt, mindig borzasztó és feldolgozhatatlan ha egy kisgyerek meghal, főleg ha ilyen tragikusan, de könyörgöm ha egy "átlagos" nem ismert ember gyerekét üti el az autó akkor nincs 3 napig a hírekbe. Undorító ahogy ítélkeznek az emberek...
2019. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Valahogy ki kell élnie a fájdalmát, és úgy döntött hogy ezt a gyermekei anyján teszi.
2019. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Én meg azt nem értem hogy a halálba mi a szomorú? Mindenkivel történnek tragédiák és egyszer mindenki megfog halni. Az emberek értelmi képessége egyenlő a nullával. Mi van azzal az 1-2 millió emberrel akik eddig meghaltak? Azokat nem érdekli senki? Ja mert hát az nem híres,le van tojva. Mi van az öngyilkosokkal akik az emberek miatt lettek azok? Na? Jaaaa. Így már más minden ugye? Szálljatok már le erről mert kezd idegesíteni a kamu együttérzésetek.
2019. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
72%
Tragédia, szörnyű ami történt, de LL Junior kisfia semmivel sem "több", mint a szomszéd Mariska kisfia. Akármelyikükkel történik valami baleset, vagy haláleset, az egyformán kellene, hogy rossz legyen.
2019. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolso. Egyforman rossz is. Ha a kornyeken tortenik teljesen atlagos emberekkel az ugyanugy felvan kaova csak kisebb tömeghez jut el. Az ismeretlen kisfiut is ugyanugy sajnalnam de nem erzem magam hibasnak azert mert ez most azert foglalkoztat mert egy hires emberrel tortent. Aki hires vallalja hogy bizony a maganugyei szelesebb korbe is eljutnak.

Amugy a kerdesre visszaterve: a leheto legrosszabb hogy ilyenkor a per az elso ami eszebe jut az embernek. Mergertem a fajdalmat de ettol nem fogja visszakapni szegenyt hogy bunbakot keres.

2019. szept. 3. 13:34
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Még hàny kérdést fogsz erről kiírni?
2019. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!