Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miert nem mutatja meg Eross...

Miert nem mutatja meg Eross Antonia a gyerekeit?

Figyelt kérdés
Azert annyira nem olyan nagy sztar hogy eldugja a vilag szeme elol,talan valami nincs rendben veluk?
2010. júl. 13. 15:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Aert van kozunk hozza mert mindenki megmutatta csak o nem sot azt is titkolta egy darabig hogy ikrei lesznek.Ez akkor mi?
2010. júl. 13. 16:05
 12/20 anonim válasza:
100%
Szerintem meg jól csinálja. Látszik, h neki elég az a pénz, amit a munkájával keres és nem kell neki plussz, mondjuk egy címlapsztoriért cserébe.
2010. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Irigyellek, hogy nincs nagyobb gondod annál, mint ezen gondolkozni és ötleteket gyártani, hogy mi lehet a baja két babának...Irigyellek, komolyan...

2010. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Erős Antónia megszállott vagy? Fogadd el, hogy nem mutatja meg a babákat és kész! Nem kell összeesküvéselméleteket szövögetni. Foglalkozz inkább a saját gyermekeddel(ha van), ne máséval!
2010. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Aert van kozunk hozza mert mindenki megmutatta csak o nem sot azt is titkolta egy darabig hogy ikrei lesznek.Ez akkor mi?"


Kedves kérdező, attól, hogy szerepel a híradóban még nincsen közöd az életéhez. Nem hiszem, hogy köteles lenne ismeretlen emberek orrára kötni bármit is a gyerekeivel, vagy az életével kapcsolatosan. Szerintem ő pont nem az a tipikus celeb, aki abból él, hogy írnak róla, nem?

Vagy valami rokona vagy, és sért, hogy nem szólt? Mindig érdekelt, hogy csak azért, mert látunk valakit a tévében, miért lenne közünk bármi máshoz is az életéből. Esetleg felvilágosíthatnál.

2010. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Milyen rondak tudtok lenni...
2010. júl. 13. 22:32
 17/20 anonim ***** válasza:
Te meg mennyire pletykaéhes....hol lax?
2010. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megbántani, nem volt célom, hogy "ronda" legyek:) Na, ne már, ne csináld! Engem tényleg érdekelt volna, amit kérdeztem, de ezért nehogy megsértődj! Csak tényleg nem tartozik ránk.
2010. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem azon a tanyan ahol x-el irnak egyes szavakat.
2010. júl. 14. 12:02
 20/20 anonim ***** válasza:
Nézd, én sem akarlak megbántani, de szerinted tényleg az a "ronda", aki tiszteletben tartja más MAGÁNéletét?
2010. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!