Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miert nem mutatja meg Eross...

Miert nem mutatja meg Eross Antonia a gyerekeit?

Figyelt kérdés
Azert annyira nem olyan nagy sztar hogy eldugja a vilag szeme elol,talan valami nincs rendben veluk?
2010. júl. 13. 15:13
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
szerintem ezt bízd rá,biztos meg van rá a nagyon jó oka.nem akar 2, Kiszel Tünde lenni.
2010. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kellene mutogatnia őket?
2010. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
2010. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
21%

Hát én is ezen röhögök mindíg!!Úgy dugdossák mintha világhírű sztár lenne akár melyik is!!Vicces!Ezek az emberek általában depressziósak és "szégyenlik"a gyereküket!(ez a ritkább) :)

Inkább azt mondom hogy játsza az agyát hogy na most neki gyereke van de nem mutatom meg bibííí!!És hát így addíg is vele foglalkozik a sajtó meg a média amíg meg nem mutatja!!

2010. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Miután szólt kb. 1-2 hónappal volt azt hiszem a Fókuszban és ott benne voltak a babák is.
2010. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert két lábbal áll a földön. Engem pl. teljesen hidegen hagynak a gyerekei, valószínűleg ő is úgy gondolja, hogy van mások számára fontosabb téma is. Értelmes nőnek gondolom, így ezt tudom feltételezni.
2010. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem dugja el a világ elől, hiszen megmutatta! Ha minden héten benne lennének a tv-ben vagy az újságban, akkor meg az lenne a baj. Az Ő életük,az Ő dolguk!
2010. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Elsonek:persze hogy ra bizom!:)))))))),nem is fogom felhivni hogy legysziiii...Masodiknak:szerintem azert mert minden ugymond"sztar"-mert ugye sok van beloluk, altalaban megmutatja a babajat,en is megmutatnam mert buszke lennek rajuk foleg hogy ikrek,Magyarorszagon meg nincs az hogy emiatt bajuk esne se az hogy penzert mutassak.Szerintem gond van veluk ,altalaban a cukros anyukaknak borzaszto kover gyermekuk szuletik az inzulin miatt,ezt a teveben lattam.Na nem pletyka akart lenni ez az egesz csak olyan furcsa...
2010. júl. 13. 15:44
 9/20 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kéne mutogatnia?Aki nincs benne a médiában annak ez vonzó,hogy "huuuu a fél világ/ország velem foglalkozzon,meg az én gyerekeim csodálják",aztán ha belekerül az ember akkor már undoritónak tartja hogy nincs egy perc magánélete sem,nemhogy még a gyerekeit is kitegye ennek...
2010. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha tegyük fel igazad van kedves kérdező, mi közöd van hozzá? És nekünk mi közünk hozzá? SEMMI!!!
2010. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!