Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Utalt noi, es ferfi szinkronha...

Utalt noi, es ferfi szinkronhangok?

Figyelt kérdés

Mely hangoktol ráz ki a hideg,irritál,és miért?

Nekem Kokényessi Ági nyávogos,behizelgő hangjatol ráz ki a hideg.Meg Spilák Kláráé.


2019. júl. 24. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Csőre Gábor hangjától tudok a falra mászni, amikor magasabb hangon beszél.
2019. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csőre tényleg borzasztó mikor az Alzás reklámban fejhangon nyavalyog, de alapjáraton nincs vele gond (pl. Lokinak a Marvel-filmekben tök jó hangja).
2019. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A Válás c. Sorozatban én Schneider Zoltán hangját utáltam,bunko,es eroszakos volt a hangja,azt hittem egy oregebb pasi szinkronizálja,de nem!

J. A. magyar hangja Spilák Klára volt,szintén idegesito volt az allando csacsogása,es hangszine irritálo!

Na meg Kokényessi Ági behizelgö,nyavogos hangjátol falra mászok

2019. júl. 24. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

hogyan idebenítsük el az embereket

Filmben már alapból idegesítő volt, hogy szinte senki sem a szokásos szinkronhangját kapta. De ott tényleg mindenki szar volt, azok az idegesítő mesehangok, amik tönkretették a gyerekkoromaz... főleg a férfiaknál. Szörnyű mindegyik. A pókemberes csajszié jó volt, az tuti.

2019. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!