Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sokszor olvastam már olyat,...

Sokszor olvastam már olyat, hogy "fetrengtek a röhögéstől" könyv olvasása közben. Ti olvastatok már olyat ami igazán vicces volt?

Figyelt kérdés

Jó humorérzékem van szerintem, de amikor rákerestem a neten arra, hogy "melyik a szerintetek legjobb könyv amit eddig olvastatok" vagy melyik volt a legszórakoztatóbb, akkor találtam pár könyvet (mindet ugye nem tudtam elolvasni természetesen) de amelyikeket elolvastam nem annyira voltak viccesek, mint ahogyan leírták.

Most mondok egy példát, Rideg Sándor Indul a bakterház.

Igen. Megvolt. Elolvastam.

Szerintem egy igazán jó könyv, de szerintem nem vicces, hanem inkább aranyos.

Én meg keresnék végre egy olyan könyvet amin tényleg lehet nevetni is, mint ahogyan a filmeken is lehet, vagy egy viccen is.

Van olyan egyébként ?

Mert amiket eddig olvastam azok nem annyira voltak ilyenek.

Igaz, nemrég kezdtem el olvasgatni, szégyen nem szégyen, és azok közül is sok volt a tájleíró mű, mert érdekelnek egyébként a különböző országok/kultúrák, de amikor rákerestem, hogy most valami viccesebb müvet olvassak eddig nemigen sikerült találni...

Tudtok ajánlani valami jót ? :D

Egyébként a téma sem annyira fontos, csak valami igazán szórakoztató és pörgős is legyen(lehetne).


Ui.: (Rejtő Jenőtő most olvasom a Piszkos Fred-et, de nem tudom :D ez is inkább ilyen aranyos vagy nem is tudom, nekem túlságosan is érződik, hogy egy kicsit régies és pont emiatt olyan....cuki ? :D)

De ettől függetlenül elvagyok vele :)

(Nem akarom leszólni(!!) Isten ments! Csak lehet, hogy nem annyira hozzám passzol.)


Szóval, valami ? :)



2019. márc. 15. 00:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem régen olvastam el az Elveszett Próféciákat Neil Gaimantól és Terry Pratchett-től és én elég sokat nevettem rajta.

Egyébként én még ajánlanám a Percy Jackson könyveket. Tudom, hogy azok ELMÉLETILEG gyerek könyvek és én 16 vagyok(ami voltaképpen még gyerek, ha úgy akarja aaz ember) mégis nagyon jókat kuncogtam rajta. Anyukám is elolvasta és neki szintén nagyon tetszett, nem egyszer hallottam ahogyan felnevet rajta.

De voltaképpen az, hogy nekem ezek a könyvek tetszettek, hogy viccesnek találtam őket az nem azt jelenti, hogy ezt majd te is így gondolod. Minden esetre vess rájuk egy pillantást.

2019. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 TR75 ***** válasza:
46%

Szolgálati közlemény:

Megkérjük kedves SperMagdi nikknevű felhasználónkat, fáradjon újra az észosztó pulthoz, mert tévedésből egy papucsállatka agyát kapta. Köszönjük.

2019. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Utolsó, neked is írt?


Küldő: SperMagdi

Címzett: *******

Időpont: ma 16:10

Téma:

Az üzenet: Mindjárt átmegyek hozzád zsírt égetni ;)

Már ha érted!

Én majd úgy leégetem rólad, hogy úgy fogsz nyöszörögni meg pihegni mint egy babacsikó ;)

Kezelésbe veszlek, úgy megdolgoztak hátulról, hogy elhányod magad ;)

Puszi


Szegény "SperMagdi".

Nem is tudtam, hogy az elfekvőből is lehet internetezni.

Bár inkább verné meg pár gondozó, mondjuk még élvezné is ez a beteg gyökér.

2019. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A Gyűrűk urát olvastad? Akkor ajánlom a Gyűrűkúrát!

[link]

2019. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!