Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért lettek most annyira...

Miért lettek most annyira menők a "vámpíros" könyvek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 15:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%

Én egy csomó vámpíros könyvetolvastam és asszem 4tippem van:

1.Ezek már nem is vámpírok inkább már angyalok... :)

2.Tele van szexszel :D

3.Mert szeretik(főleg a lányoknál tapasztaltam)ha van benne valami macsós és félelmets pasi

4.Mert mindenki kicsit vágyik a halhatatlanságra a földöntúli varázslatos létre :)

Leah

2010. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%
Leah, én az előző vagyok és egyet értek veled. :)
2010. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

11:08nak

Köszönöm , hogy ilyen hosszú választ írtál, így könnyebb , mint a "szar/jó és kész" válaszok. Én nyitott vagyok általában , de könyvben nagyon válogatok. Én Hemingway írásait imádom , a modern irodalomból csak egy-kettő olyan könyv van ami tényleg leköt ( Viharsziget ,Dexter könyvek stb. ). Bevallom én nem olvastam az Alkonyatot , csak kritikákat , de a filmből láttam 20 percet és az rettenetesen rossz volt szerintem ( bocsánat fanok ). Azt hiszem értem már , miért sikeresek ezek a sorozatok, azért remélem, hogy aki végig olvassa ezeket , megpróbálkozik valami komolyabbal darabbal is. :)

2010. júl. 11. 10:36
 24/24 anonim ***** válasza:
a film sztem is pocsék, de a könyveket tényleg érdemes elolvasni:)
2010. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!