Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura olvasói van...

Leiner Laura olvasói van köztetek Máté, Geri esetleg Dorián fan?

Figyelt kérdés
Nejem bevallom ők az álom pasijaim.
2019. febr. 1. 22:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*nekem
2019. febr. 1. 22:35
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Doriant bírtam. Geri is jobb volt annál a gyökér, egoista Márknál.
2019. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 kiscsillu válasza:
Én Márkot nem bírtam de attól még nem ,,fannolom" őket
2019. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 adlaaak
2019. febr. 2. 22:08
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Én bírom Mátét. Talpraesett, ügyes, okos, tud élni a felkínálkozó lehetőségekkel, anélkül hogy bármilyen szabálytalan vagy törvénytelen dolgot cselekedne. Kiáll a céljaiért, nagyon jó vállalkozó vagy másféle vezető egyéniség fog válni belőle. Nem egy csaló gyökér, nem egy bunkó, nem egy izomagyú hősszerelmes. És szereti a vintage kütyüket (én is). <3
2019. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Hát engem már azért is szétszedtek, hogy Arnold fan vagyok, ezek után most szitokáradatot fogok magamra szabadítani, de Geri kifejezetten szimpatikusnak tűnik az agyhalál Nagy Márk mellett. Mondjuk mellette mindenki annak tűnne.
2019. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 egyet értek
2019. febr. 9. 07:51
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Őszintén elmondom, hogy nem értem, miért nem kedvelitek Márkot...

Aki végig olvasta a Bexi sorozatot, az tudja, hogy csak a média előtt kellett ennyire beképzeltnek lennie, Beki elmondta (vagyis Laura leírta :D), hogy ha Márkkal négy szem közt voltak, akkor máshogy viselkedett Bekivel. Ráadásul többször is megvédte Bekát, valamint Geri, általában eléggé aljas volt, főleg, amikor Márkot direkt hergelte...De ahány ember annyi ízlés.

2019. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó: Én az első 4 könyvet olvastam, és már bocs, de nekem az alapján az jött le, hogy Márk egy beképzelt, megalomán idióta, emellé egyáltalán nincs józan esze (könyörgöm, majdnem lekéstek egy repülőt a ruhamániája miatt, még egy ilyen barom nem létezik), és Bekinek nagyon sok szenvedést okozott azzal, hogy egy infantilis gyökér.
2019. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Ja és még annyi, hogy Geri csak azért lett kitalálva, hogy legyen a könyvben egy "gonosz" karakter is, akitől a csodás Nagy Márk megvédheti a főszereplőt. Komolyan nem látsz át egy ilyen amatőr írói húzáson, és még te kritizálod más gondolkodásmódját?
2019. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!