Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter Könyvekben...

Keresztapa15 kérdése:

A Harry Potter Könyvekben Sirius Black Animágusságga Vajon Tényleg Azonos A Maják Episztemológia Tudományának Axiómájával Vagy Egyszerűen Abonál A társadalmi Kritika Legfelső Fogásának Tizenharmadik Szintjeivel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
nem citrompor,HEROIN !!! ja pitonnak jointja is van Bellatrix lestrangetől(hmmm...)és igenis Sipor késziti a legjobb LSD-t ezen a világon. (xD)
2010. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kis Percy :D
2010. aug. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már kezdtem aggódni, hogy nem csak én nem értem a felét ezeknek a szavaknak. De olvastam az előző válaszokat, és megnyugodtam :) Nem tudom, hogy a két dolog között van-e valami kapcsolat, szerintem nem. Rowling szerintem csak simán kitalálta, hogy létezzenek olyan varázslók, akik állattá tudtak változni. De nem vagyok biztos benne. Nem értek a maják tudományaihoz :)
2021. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!