Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A revolver című filmben...

A revolver című filmben említenek egy könyvet, a "the road to suicide" ot, ez a köncsv van magyar forításban? és ha igen, honnan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább ilyet ne olvass, mert a címe magyarra fordítva:"Út az öngyilkossághoz"...
2010. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom, de nem csak valami gondolati könyv? tehát, hogy mit csinálj, szellemileg, hogy életben maradj vagy ilyesmi?
2010. jún. 28. 11:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ilyesmi fajta könyv.

Előző vagyok.

2010. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oké akkor hallgatok rád
2010. jún. 28. 21:27
 5/12 anonim válasza:
100%
A Revolver című filmhez hasonló gondolati könyvek érdekelnek, akkor ajánlom Oshotól Az ego című könyvet az ezt taglalja, ami a filmbe van.
2011. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
THE ROAD TO SUICIDE ERNEST HEMINGWAY: igy találtam neten :D igy keress hátha több siker lesz ha valamit ezzzek kapcsolatban találsz azt megköszönném ha megosztanád velem engem is nagyon érdekel
2011. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Engem is kifejezetten felcsigázott a film, és kíváncsi lennék erre a könyvre.
2012. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nem értek egyet azzal, hogy ne olvass ilyet.

A címet ne értse félre senki, ez a könyv nem azt taglalja, hogy miért legyél, vagy hogyan legyél öngyilkos!

Ez a könyv pont arról szól, mik azok a rossz önértékelésből fakadó dolgok, ami miatt sokan feladják.

Ez már a Revolver c. filmből is kiderül. Hisz erről szól. Hogy magunkat kell legyőznünk, a saját egónk.

Hemingway pedig remek író.

2012. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

HEMINGWAY'S ROAD TO SUICIDE - Michael Reynolds

Van egy ilyen könyv, de valszeg, nem onnan valók az idézetek. Csak a film mondandóját megerősítendő kerültek bele az "idézetek". Lásd Guy Ritchie interjú:

[link]

2012. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ismertek még ilyesmi filmeket??? ami az egóval kapcsolatos vagy azt ismerteti...
2013. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!