Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok érdekes világháborús...

Írnátok érdekes világháborús könyveket?

Figyelt kérdés

Érdekelnek a világháborús ( I. és II. ) történetek, előzmény, országok helyzete, fegyverek, munkatáborok...stb.

Írjátok oda, hogy nektek tetszett-e, ha olvastátok. Köszi. 16/L


2010. jún. 27. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

jó látni hogy egy 16 éves lányt érdekel a háború :)

nekem az Elit alakulatot ajánlották, még nem volt lehetőségem olvasni, de csak jó lehet :)

Hová tűntek a katonák c. könyvecskét olvasok most. nem valami izgalmas eddig, negyedénél járok. de viszont tetszik hogy az író (Kardos G. György) nagyon részletesen leir minden "rezdülést" és nagyon beleélem magam:D

17/f

2010. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, majd utánanézek.:)
2010. jún. 27. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Engemet is nagyon érdekel a háború(II.)Mindennap foglalkozok vele,könyvet irok stb.Én ajánlanám Leo Kesslertől a Háború kutyái c.könyvet.(20 kötet)

Amit még tudnák ajánlani:::Emma Bauchmaer:Adolf Hitler-a Führer/Holló és Társa:a második világháború története képekke/Barta Róbbert:Az első és második világháború képes története.Ezek,miket most olvasok(olvastam el).Nagyon jó könyvek.14/F

2011. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!