Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudom letölteni az...

Honnan tudom letölteni az Alkonyat:-Napfogyatkozás (felirattal vagy magyarul) -Hajnal hasadtán ( felirattal vagy magyarul)? Ha tudod írd le!

Figyelt kérdés
Köszi előre is!!
2010. jún. 26. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hallod azt még be sem mutatták xD keddről szerdára éjfélkor lesz világpremier, de segáz. (azon az egy vetítésen, ami eddig volt, nem hiszem, h lehetett volna kamerázni...)

majd egy hét múlva netmozi.com-on próbáld meg

2010. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ésés hajnal hasadtán? azmeg mi? én olyat nem ismerek... amire gondolsz, az hajnalhasadás, és az kábé még 1 év, v több, nem igazán tudom, bocs.
2010. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 clint ***** válasza:
32%
baz..meg hatszázan kérdezték előtted, nem kéne előbb megnézni???????????????????
2010. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
hát ja tényleg ezren kérdezték már meg ugyanazt a hülyeséget... komolyan ennyire nehéz felfogni egy ennyire egyszerű dolgot??
2010. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Breaking Dawn csak 2011.november 18-án kerül a mozikba.Az Eclipse-t pedig szerintem a jövő héten már nézheted a netmozin,de én mindenképp megnézem moziban:)
2010. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg érdemes megnézni moziban, én ott láttam és tényleg jó, sokkal jobb, mint a második rész volt:D
2010. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a netmozi.hu-n már fent van, csak felirat nincs hozzá.

Ott online is megnézheted és le is tudod tölteni.

2010. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
az még most kezdett menni a moziba
2010. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most kezdett menni a mozikban?!Kicsit el vagy tévedve...:D

Már lassan egy hónapja megy a mozikban,és már fent van a netmozi.com-on,lehet,hogy már van hozzá felirat is.De én mindenképp moziban nézem meg.A Breaking Dawn meg 2011.nov.18-án kerül a mozikba:)

2010. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 clint ***** válasza:

mit beszéltek????????

A hajnal hasadtán c filmet sztem még le se forgatták...

Amúgy is hajnalhasadás a címe.

2010. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!