Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit csinálhatnék egy olyan...

Mit csinálhatnék egy olyan könyvvel, amit megvettem, de egyáltalán nem tetszett és szerettem volna eladni, de egyik ismerősömnek sem kell, mert szerintük is elég pocsék egy könyv?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Felrakhatod Vaterára, hátha valakinek tetszik.

Eladhatod antikváriumban.

Odaajándékozhatod valakinek, bár ha a te ismeretségi körödben senkinek nem tetszik, akkor ezt inkább ne tedd.

2010. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy add oda egy könyvtárnak, igaz, ők nem fizetnek érte, de a jó szándék megvolt:)
2010. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a könyv címe? Lehet, hogy engem érdekel :)
2010. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így már én is jártam. Jegyzetboltban 1500-ért vettem egy fantasyt, ami rossz volt. El akartam adni antikváriumban, de 200-ért vették volna meg. Még ma is megvan.
2010. jún. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a címe, hogy: Hívj be!

Kölcsön adtam a barátaimnak is de egyiknek sem kell, mert szerintük is förtelmes.

2010. jún. 22. 12:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Mire kiolvastam rendesen rosszul lettem tőle.
2010. jún. 22. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!