Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Pár hónapja fejeztem be a...

Pár hónapja fejeztem be a regényemet. És még mielőtt elküldeném néhány kiadónak, szeretném ha valaki elolvasná. Érdekel valakit?

Figyelt kérdés

Nah, akkor röviden a tartalomról. Egy kitalált világban játszódik, ahol a fiatalabbak nem élhetik meg a 18 éves korukat sem, mert feláldozzák a szellemeiknek, hogy megvédjék a falujukat. És mivel minden történetben kell néhány rebellis lelkületű ember, ezért itt is van. Ők próbálják meg túlélni a viszontagságokat, amiket én gördítek eléjük.

Annyit érdemes tudni, hogy igazából a tesóm kedvéért írtam, és ő kérte, hogy ne haljon meg benne senki, ezt kb. a 10 oldalig tartottam.

Aki érdekel az írjon, és küldöm neki az 1. fejezetet.


2010. jún. 17. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sokat olvasok..ha gondolod elküldheted nekem.De csak akkor küld el,ha elvárod tőlem,hogy tényleg őszinte legyek..
2010. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék rá:) de nekem is csak akkor küld el, ha a kritikát építő jelleggel fogadod:)
2010. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Na küldöd a regényt?
2010. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Megköszönném...!
2010. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy lenne a legegyszerűbb, ha írtok nem privit és abban megadjátok az e-mail címeteket és akkor oda tudom egyből küldeni.
2010. jún. 17. 22:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldöd? Én is kíváncsi vagyok rá:)
2010. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Írjunk nem privit??? Hiszen már megírtam,hogy elküldheted nekem is,szívesen elolvasom a regényedet..Imádok olvasni,és rengeteg,sok féle témájú könyvet olvastam/olvasok..Nagy örömömre nagy "könyvtárral" is rendelkezem..

Nos hova írjak neked? Hiszen írtad "írjunk nem privit"

2010. jún. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még valamit..Ha te rákattintasz a "privát email az üzenet írójának"akkor akár rögtön i küldheted a regényt,mert megérkezik...majd visszajelzek,hogy olvasom már...
2010. jún. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg olvasok, és érdekes találom a történeted... Szívesen elolvasnám :)
2010. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az előző kommentemben azt akartam írni, hogy akit érdekel az írjon nekem privit, mert üzenetben nem tudom csatolni a cuccot. Fáradt voltam azért gépeltem félre.

Meg szerencsére elég sokan érdeklődtök, így már kevésbé tudom követni, hogy kinek is kéne elküldenem.

2010. jún. 18. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!