Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Halál komolyan kérdem, szerint...

Halál komolyan kérdem, szerintetek az SZJG-ben a Virág az szellemileg fogyatékos?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát én nem lepődnék meg rajta, ha az lenne. Szerintem beteges, hogy mennyire ostoba és változtatni sem akar ezen. Nyilván vannak, akiknek nehezebben megy a tanulás, de ez a szint azért már durva. Persze, ha ő így boldog, én nem szólok bele, mert mégis az a legfontosabb.
2018. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zseni! Úgy rákeresni a felfázás tüneteire, hogy csak a prosztatagyulladást adja ki válaszul, ahhoz nem kis tehetség kell.:DD
2018. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán lökött. Magamra emlékeztet😂😂😂
2018. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
32%
Szerintem is csak kicsit bolondos nem fogyatekos 😂
2018. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Inkább az a hihetetlen, hogy az érettségin szó szerint elmondták neki a tételt, azért ilyen a valóságba nincs.
2018. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nemxdd
2018. jún. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor emo volt akkor nem volt ilyen bolondos de ő úgy döntött hogy ő így érzi jól magát hogy ő szereti a cuki állatokat fél minden ijesztő dologtól, bég ilyen kis hippi aki szereti az életet és ki használja az időt a a boldogságra
2018. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a) igen, és súlyos szellemi rendellenessége lehet, mert ennyire hülye senki nem lehetne másként b) teszi az agyát, mert azt hiszi, cuki, és jól áll neki. Egyik sem kecsegtető, az biztos :D
2019. nov. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!