Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dan Brown regényeit muszáj...

Dan Brown regényeit muszáj sorban olvasni a megjelenésük szerint, vagy lehet önálló művekként is olvasni?

Figyelt kérdés
Vagyis érteni fogom pl. az Infernót, ha előtte nem olvasom el a Da Vinci-kódot?

2017. aug. 31. 03:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy is (én is a Da Vinci-kóddal kezdtem), de szerintem, ha lehet, akkor sorban olvasd őket. ;) Úgy kicsit érthetőbb, és az is olyan mint egy történet. (De minden könyvében mindent elmagyaráz a főszereplőről, viszont érthetőbb időrendben.) Bár épp az Infernó (szerintem) nem annyira kötődik a többihez. Csak olvasd el, ha kérhetem :P
2017. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat! :)
2017. szept. 2. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg valakit még érdekel:

Történetükben nem függ össze, élvezhető mindegyik magában, de ha mindet el szeretné valaki olvasni, ajánlani tudom, hogy az Angyalok és démonokkal (ez az első könyv) kezdje. Ebben részletesebben bemutatja a szerző Langdont, múltjáról is megtudhatunk néhány dolgot, így talán jobban átjön néhány dolog (fóbiája, órája, úszás...), de nem feltétlenül szükséges információk.

Az egyes könyvekben kb. néhány mellékmondatnyi utalás van, hogy pl. Ez jobb mint múltkor Vatikánban.

2020. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is így utólag! :)
2020. júl. 6. 05:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!