Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok olyan könyvet ajánlan...

Tudnátok olyan könyvet ajánlani nekem ami nektek tetszett?

Figyelt kérdés
12 èves fiú vagyok. Nem tudom milyen könyvet olvassak,igazából csak ennyi a helyzet. Akármilyen könyv jó ami nektek tetszett,ès a koromnak megfelelő :)

2017. aug. 4. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Harry Potter, szerintem pont neked való :)
2017. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre! ( Menő könyvek kiadó)
2017. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lurídiumtolvaj, Millennium expressz, Felfedezők krónikája, Galaxis útikalauz stopposoknak, Verne könyvek, Harry Potter, Levél a Királynak, Időfutár, Hobbit, Gyűrűk ura,
2017. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még kiegészíteném a Dan Brown könyvekkel, ha szereted a rejtélyeket. Azok közül is (szerintem) legjobb az Angyalok és Démonok. :) Olvasd el először a bemutatását, nem tudom eldönteni, hogy egy 12 éves gyerek kezébe adnám-e.
2017. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kelly Oram - Cinder és Ella

Alex Flinn - Csók, pont jókor

Lehet, hogy ez az elsö kettő nyálasnak hangzik, de nem azok:) Éppen csak egy kicsit;)

Alex Flinn - A szörnyszívű

Ann Agiurre - Razorland trilógia - ezt csak akkor, ha bírja a gyomrod. Nekem strapabíró pocim van, de mások mondták, hogy "túl durva". Szerintem egyáltalán nem, és az erős idegzetem nélkül is ezt mondanám, szerintem:)

Marie Lu - Legenda trilógia - ezt nagggyon ajánlom;)

Jus Accardo - Denazen sorozat - szerintem ennek az első részét egyedülálló könyvként is olvashatod, de attól még ez egy sorozat:)

Kemese Fanni - Pippa Kenn trilógia

Simone Elkeles - Tökéletes Kémia sorozat - nagyon akciódús könyv, ne dőlj be a címnek!

Ruta Sepetys - Tengerbe veszett könnyek

Vagy

Ruta Sepetys -

2017. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsesz, előző vagyok:P

Ruta Sepetys - Árnyalatnyi remény

Ezt a két Ruta Sepets könyvet már én is úgy mondom, hogy CSAK erős idegzetűeknek!


Marni Bates - Segítség, YouTube-sztár lettem!

Marni Bates - Rocksztárt kaptam karácsonyra


Ne félj, ezek nem olyan csajosak, mint a borítóik:DD

2017. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!