Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet tudnátok nekem...

Máté1999 kérdése:

Milyen könyvet tudnátok nekem ajánlani? Ma beleolvastam az osztálytársam könyvébe (Tündérszerelem - Cyn Balog) és tetszett, valami ilyesmit szeretnék, csak fiúsabb kivitelben.14 F

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a könyvet nem ismerem, de keress valamit hasonló témában! Biztos lesz! Pl: ha kalandregény, akkor ott kutakodj
2013. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hmm... furcsa hogy az ilyesmi megfog :) de legalább olvasol ... szóóval a vörös pöttyösek között kutakodj :) ha mindenképp ilyen természetfeletti dolog kell akkor a szörnyszívűt ajánlom (a fiú szemszögéből írja bár ez sem annyira természet fölötti) viszont ott van még a gyémántfiú vagy ha csak egyszerű romantikus könyv akkor a tökéletes kémia tudom hogy csajos könyv de a fiú szemszögéből is ír benne szóval ezért nem nyálas meg minden... amugy még így hogy 14/f vagy tudnám ajánlani a zabhegyezőt meg a gyűrűk ura trilógiát ( +a hobbit :D) vagy amit mostanában a fiúk szeretnek az a horror ahol csakis kinget érdemes olvasni :D ajánlom a ragyogást meg az állattemetőt nagyon ütősek ...oks bocsi kicsit eltértem a tárgytól :/ m1 jó olvasást remélem segítettem, ha érdekelnek még könyvek írj !
2013. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:

Hááát, ennyire biztos se nem jó, se nem romantikus, de talán ...

Tom Deitz - A szelek urának végzete

Ne keress szerintem leírást, mert hülye módon a könyv második feléből spoilereznek. Egy srácról szól, aki túlságosan belelovalja magát régi kelta mitológiába. Utána elkezdenek vele és körülötte fura dolgok történni, többek között kiderül, hogy nem messze a nagybátyja telkétől egy másik világ kezdődik ...

2013. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Komplikato ***** válasza:

Ja meg persze nem olvastam, de ugye a White Wolf kiadónak, aki szerepjátékokat adott ki és ezek világában játszódó könyveket, három félről szólnak ...

Ugyebár a vámpíros vonal az egyik, a vérfarkasos a másik ... viszont ki szokták hagyni a harmadik felet valamiért.

Ezt "Changeling"-nek azaz Elcserélteknek hívják, ők gyakorlatilag tündérek. Biztos van róluk is jó pár regény, csak ők nem olyan divatosak.


Esetleg megpróbálhatod (ha van türelmed) a Jéghegyek népe sorozatot (Margit Sandemo), én katonaság alatt olvastam kb. 12 kötetet belőle amit valaki ottfelejtett. nem rossz, de egy kötete túl rövid. Viszont van valami 200(!) része. Egy családról szól, akinek egyik tagja köt egy sötét alkut ... amitől neki nagyon jó lesz persze, de a leszármazottaiból minden generációban valaki "elkárhozik". Cserébe a családtagoknak vannak extra tulajdonságaik, amikkel megpróbálják aktuális fekete bárányt megállítani és/vagy "csak" simán gonosz embereket vagy egyéb sötét erőket.

2013. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!