Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az osztálytársam azt mondta...

Lakalivi kérdése:

Az osztálytársam azt mondta lemaradtam a '80-as években mert rockot hallgatok, Szerintetek ez igaz? :/

Figyelt kérdés

Nem csak régieket de szinte csak rockot. Ismeri vki ezeket a zenekarokat még, kedvenceim: Kalapács.Ossian, Karthago,pmobil,Judas Pires, Halford,Deep Purple,Ozzy...

nem tudok hozzászólni mikor zenéről beszélgetnek mert semmit sem ismerek ,de nem is igazán tetszenek... :/



2012. nov. 7. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát tudom mik ezek, habár nem hallgatom őket, én inkább Queen, Beatles, stb., de amiről most beszélnek, Skrillex, Psy, inkább nem nevezném zenének, de a f@szomat már, Queen egyszer volt, más nem csinálta pont ezt a zenét, ha egyszer nekem ez tetszik a legjobban, hagy hallgassam már.

(Amúgy annyira nem volt bajom Skrillexszel amíg nem tudtam meg, hogy Emmy-díjat kapott a semmiért, mostanság mindenki Justin Biebert fikázza, habár tőle sem hallottam egy számot sem végig, azért az ő munkásságát inkább díjazom).

2012. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
: ) Nincs probléma!!!!!!!!! ROCK 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3
2012. nov. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az osztálytársad egy gyerekes f.sz.


Te meg miért vagy ilyen befolyásolható? Miért érdekel hogy ki mit gondol?

2012. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Ne érdekeljen mások véleménye! :) A Rock örök és elpusztíthatatlan! :) Az osztálytársaid meg divatmajmok, akiknek nincs saját stílus, csak mennek a többi után!

Éljen a Guns n' Roses és a többi IGAZI zene! :)

2012. nov. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Kedves barátom!


Azok alapján, amit leírtál, kiváló zenei ízléssel rendelkezel.

Minden általad említett előadót kedvelek, és előszeretettel hallgatok.

Igaz, hogy én a 80-as években születtem, és cseperedtem, így megkockáztatom, hogy kicsit újhullámos is vagy, hiszen nem látom a Deep Purple, a Black Sabbath, a Steppenwolf, Jimi H. és a többiek nevét :)

Viccet félretéve.

Tényleg jó zenéket hallgatsz, szerintem ismerkedj kicsit idősebbekkel, vagy keress a neten veled egykorúakat, akik hasonló zenéket szeretnek.

Szerintem a rock mindenkinek szól, kortól, nemtől, miegyébtől függelenül. Aki nem találja meg benne a neki tetsző részt (az egész rock műfajt nem kell kedvelni), annak:


- nincs leklke és sose lesz

- most nincs, de egyszer meg fogja találni

- volt, de elvesztette, és most keresi


Ne félj!


Ha minden kötél szakad, a hozzám hasonló "őskövületekkkel" nyugodtan hallgathatsz ZENÉT, és beszélhetsz róla :)

2012. nov. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

és ha kövült vagy, kit érdekel???:D neked ez tetszik, ez mozdítja az éelted, erről szól a rákendróóó

ami nem tetszik, azzal ne is foglalkozzz, sokkal könnyebb a léleknek ha örömteli dolgokat lát, nekem is mint a szívdobogás, úgy hatnak a rockzenék rám :D

BTO, grand funk, whitesnake, allman brothers, zz top, lynyrd skynyrd, motörhead, rainbow, omen, running wild,

2012. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol van az megírva hogy mindenkinek szeretnie kell a mai zenének nem nevezhető, ripacsokból összetákolt együtteseket? Örülj neki hogy téged nem szippantott be ez az ótvaros média ahol csak az ilyen one direksönönhöz hasonló sz*rokat sugározzák az agyba. Ők a birkák mert mennek a kijelölt úton, de Te örülj mert más vagy! Őket kéne inkább megvetni, nem téged! :)
2012. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sose félj emiatt :D Ozzy 4ever :D meg Aerosmith és Kiss :) szóval rám is lehetne mondani XD

vagy ennyi erővel akár azokra is lehetne mondani, hogy lemaradtak akik komoly zenét hallgatnak, nem?

2012. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek én is így gondolom Örülök hogy van aki kitart... "Jegyezd meg jól míg a föld kerek mindig lesznek rockerek!"

17/L vagyok de mindhalálig rock and roll és azon is túl :D

2012. nov. 8. 21:56
 10/12 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy szerinte maradi vagy, szerintem meg ő egy ízléstelen barom szóval ennyi. A mai zenéket én nem mondanám zenének. Csak idézőjeles zene...
2012. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!