Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a Vámpírakadémia 4. részét angolul (magyarul úgy tudom még nincs kalóz fordítás sem), a Blood Promise-t? Ha megvan valakinek, el tudja küldeni?

Figyelt kérdés

Köszönöm!


(Tudom, hogy van már egy ilyen kérdés, de senki nem válaszolt rá és már több, mint egy hónapja tették fel)


2010. máj. 19. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért nem kaptál rá választ, mert sehonnan nem lehet letölteni...
2010. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem én kérdeztem, és mivel már több, mint egy hónapja tették fel, gondoltam azóta lehet, hogy megvan valakinek. Szerencsét is hozott a dolog, mert idő közben megtaláltam 3 nap kutakodás után:)
2010. máj. 19. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg van angolul html formátumban, ha érdekel, akkor írj egy privit és elküldöm (az üzenet tárgya, a könyv címe legyen), sőt a tegnap megjelent 5. is megvan pdf-ben.
2010. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. máj. 21. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!