Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan akció/fantasy/sci-fi...

Márk123678 kérdése:

Olyan akció/fantasy/sci-fi könyvet keresek amibe van love-story de csak mellékszálként?

Figyelt kérdés

Én általában a két véglettel találom szemben magam vagy az egész történet egy nyáladzás és ezáltal a karakterek személyisége elég jól kibontakozik de ez a történet rovására megy,

vagy egyáltalán nincs benne és így a történetet szárnyra kap és gyakran megváltja a világom de amikor a végéhez érek érzem, hogy hiányzót belőle valami amivel a karakter teljesnek érezném.


Tehát az arany középutat keresem és remélem tudtok mondani párat ami belesik ebbe a sávba.



2017. febr. 11. 03:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm hát végül is talán a következőkben::


Naomi Novik: Rengeteg - itt eléggé, de nem nyálas

Diana Wynne Jones: A ​vándorló palota - itt több szerepe van

Michael J. Sullivan: Riyria-krónikák sorozata

Ernest Cline: Ready ​Player One

Patrick Rothfuss: A ​szél neve

Brandon Sanderson: Elantris

Rachel Hartman: Seraphina

John Scalzi: Vének ​háborúja

2017. febr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hátha megtetszik valamelyik:


Clive Barker: Korbács

Neil Gaiman: Anansi fiúk

Lauaren Beukes: Zoo City


Mindháromban van érzelmi (szerelmi?) szál, de nem az a lényeg. Talán az Anansi fiúkban azért mégis nagyobb szerepe van az események motivációja szempontjából, de nem a nyáladzós stílusban kapod - legalábbis szerintem :) .

2017. febr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyből a Garcia-Sothl:Legyűgöző teremtmények jutott eszembe
2017. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy éjszaka pörgetem ki szerintem megfelel a leírásnak és nagyon tetszett mindenkinek ajánlom:

Neal Shusterman - Bontásra ítélve

2017. febr. 11. 15:13
 5/5 anonim válasza:
Ransom Riggs: Vándorsólyom Kisasszony Különleges Gyermekei
2017. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!