Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » írtam egy regényt. Szerintetek...

írtam egy regényt. Szerintetek a sztori jó lett?

Figyelt kérdés

Az emberi történelem hajnala.

Egyiptom.

Hatalmas űrhajó veti árnyékát a Nílus partjára, az állati sorban élő emberek riadtan futnak szét. Az űrhajóból egy csapat idegen lény lép elő, kik megvető pillantásokkal illetik a primitív lényeket. De nincs más választásuk, életük hátralévő részét e lények között kell eltölteniük.

Hiszen nincs visszaút. A hajót nem tudják irányítani, generációkkal ezelőtt útnak indult ősapáik tudását a fiatalabb nemzedék már nem ismeri.

Száz évnek kell eltelni, hogy rájöjjenek; az emberek, kiket rabszolgasorba hajtottak, egykoron maguk is fejlett civilizációt építettek ki. Mi okozhatta vesztüket? Lehetséges, hogy az idegenekre is hasonló sors vár?

Az idegenek bölcse, Thot próbálja az ősi titkot megfejteni, remélve, hogy megkapja a választ: mi okozta az Aranykor hanyatlását?


2010. máj. 3. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik:)

Csak így tovább!:)

2010. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig tetszik, de azt tudtad, hogy Thot az egyiptomi mitológiában a bölcsesség és a tudomány istene volt?
2010. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tényleg jó.
2010. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ha nem tudják vezetni a hajót, akkor hogy keveredtek a Földre?
2010. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, tudtam hogy az egyiptomi istenek bölcse volt. Nemhiába adtam ezt a nevet a szereplőnek.


A negyedik kommentelőnek üzenem, hogy az idegenek generációkon keresztül utaztak az űrhajóval, és a legelső generáció tagjai állították be az útvonalat. Utána jött egy anarchiakorszak, melynk során az utazók elfeledték úticéljukat, és ősi tudásukat.

2010. máj. 4. 09:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy már kész a történet. Ha valakit érdekel, elküldhetem.
2010. máj. 4. 09:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem érdekel!

Írj privit,és küld el:)

2010. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs de nem lett valami jó az elején 3x szóism lény meg hiányoznak a névelők is.Regény és te irtad az utolsó mondatokat már olvastan valahol...
2010. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek üzenem: először a saját írásodat nézd meg, utána kritizáld az enyémet.
2010. máj. 5. 09:56
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem te kérdezted?Bocsáss meg hogy nem vagyok eldőlve a szar írásodtól.Tudod itt nem tudhatod ki válaszol...
2010. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!