Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasta már az Assassin's...

Ki olvasta már az Assassin's Creed könyveket? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Oliver Bowden a játék alapján megírta a könyvet, szóval igenis létezik!

2016. nov. 9. 05:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az alábbiakat olvastam :

Assassins creed reneszánsz

Assassins creed fekete lobogó

Assassins creed árulás

Assassins creed egység


Nekem a fekete lobogó tetszett a legjobban mert nagyon jól ki lett "szinezve" a sztori és tenyleg izgalmas volt és érdekes. A Reneszánszt olvastam először. Az le tudott kötni egy ideig de semmi különösebb nem volt benne. Az árulás volt eddig a leggyengébb. Eléggé nyögvenyelős volt a sztori de a templomosokat jól bemutatta. Az Egység is nagyon jó volt mivel élvezhető volt hogy az assassinok és a templomosok szeméből is látjuk a dolgot. Mire elindul a cselekmény megöregedik az ember de megéri :D

Összesítve nekem:

1. Fekete lobogó

2. Egység

3. Reneszánsz

4. Árulás

2016. nov. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én eddig elolvastam az összeset.Hát hol is kezdjem...

Az első könyv a Reneszánsz egy kegyetlen jó,tartalmas regény,nem lehet le tenni.

Ugyanezt tudom el mondani a Testvériségről is ami szintén egy magával ragadó élmény

A Titkos keresztes háborúk igazából egy történet mesélés két karakter között,ez egy kicsit furcsa volt de elfogadható(egyébként Altair-ról elég sokat lehet megtudni ebben a műben)

A következő a Jelenések voltak,befejező könyv az Ezio történetnek,jó könyv ez is mondjuk a vége egy kicsit fura,de még mindig nagyon jó és tartalmas.

Fekete lobogó amit az előttem szóló már említett, én is hasonló véleményen vagyok róla.Itt ugye már egy teljesen új történetet kapunk új karakterek,új kor.

Ha szereted a kalózos sztorikat ez is tetszeni fog.

Árulás. Az első AC könyv ami első szám első személyben íródott,egy Aszaszin naplójába nyerhetünk be tekintést.

Talán ez volt az első AC könyv ami nem tetszett,bár ez csak az én személyes véleményem.

Az Egységről nem tudok annyit írni nem hagyott bennem mély nyomot,

És az elején tévedtem amikor azt írtam h mindegyiket olvastam az Alvilág című szerzeményt nem olvastam még úgyhogy sorry.

Ja és még annyit szeretnék hozzá fűzni hogy ez az én személyes véleményem.

2016. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én most olvasom ōket :) nem tudom elhinni, hogy tényleg a játék után írták ōket, nem pedig a játékot csinálták ez alapján. Nagyon tehetséges íróval állunk szemben :D
2016. nov. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!