Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogyan veszitek rá magatoka...

Ti hogyan veszitek rá magatokat az írásra?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék, de annyira időigényes ugyebár, hogy nem tudom rávenni magam, még ha van is időm :S.

2016. nov. 4. 14:30
 1/5 PresidentEvil ***** válasza:

.

Sehogy sem veszem rá magam, egyszerűen addig várok, amíg úgy nem érzem, hogy most muszáj írnom (van ihlet, van mondanivaló), akkor leülök és írok, ameddig van kedvem hozzá.

2016. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ihletet kapok, nem kell rávenni, bizsereg a tenyerem, kikapcsolom a külvilágot, és csak írok és írok és írok...


Ha számodra időigényes, és ezért rá kell vedd magad, akkor egyelőre hanyagold a témát...

2016. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Ha számodra időigényes" Úgy alapjában véve időigényes. Ha valami hosszabbat (és igényeset) akarsz írni, akkor ne mondd, hogy neked 10 perc elég. Több órába is beletelhet.
2016. nov. 4. 16:30
 4/5 RoseTyler ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Egyszerűen csak jön az ihlet, aztán leülök és megírom. Ha csupán egy órán keresztül, akkor egy órán keresztül, ha éjjel alvás helyett, hát alvás helyett, ha vizsgára készülés helyett, akkor bizony ahelyett.

Ha nincs épp miről írnom, akkor meg nem írok. Ha néha erőltetem, az utána kevésbé szokott jól sikerülni.


És ne csinálj úgy, mintha nem értenéd, hogyan értette kettes az időigényest. Ha neked teher erre időt fordítani, akkor ne fordíts. Azzal foglalkozz, amivel szívesebben töltöd az idődet.

2016. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem arra kell rávennem magam, hogy ne írjak, mert keveset foglalkozom a fontosabb dolgokkal :/ Állandóan a történetem jár a fejemben, nincs olyan nap, amikor nem.
2016. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!