Hogy szeressek meg olvasni?
Hogyha kikölcsönzök egy könyvet vagy elkezdek olvasni egy olyan könyvet ami otthon megtalálható volt, mindig elkezdem és sosem olvasom végig, mert megunom vagy valami ilyesmi...
Hogy mit tegyek hogy végig olvassak egy könyvet.?
Én szeretek olvasni,de ha te nem,szerintem nem kéne erőltetni...
Ám ha mégis akarod:1.Mindenképp olyat vegyél ki ami igazán érdekel,tehát ne ilyen"nem hangzik rossznak"legyen a véleményed,tényleg érdekeljen.
2.Ha unod is,ne hagyd abba.
Sehogy! Ha nem szeretsz olvasni, vagy nem köt le, akkor ne szenvedj vele.
Tudom, hogy manapság divat könyvmolynak lenni, és a sznobok állandóan azt sulykolják, hogy az olvasás a macska pizsamája, de attól még nem kell erőltess olyan dolgokat, amiket nem szeretsz.
Attól, hogy nem bújsz egész nap könyveket egy dohos szobában, még ugyanolyan értékes ember lesz belőled. Sőt, még értékesebb is.
Köszönöm szépen mind hármatoknak a választ!
És majd meglátom hogy hogy hatnak rám ezek a "módszerek"
Köszi a válaszod! :D
Most találtám egy nagyon jó könyvet pont az imént, aminek a neve a -"Vámpírhistóriák"- szerintem engem is a trillerek kötnek le, úgy igazán!
Internetről olvasom, a 20. oldalon járok de nekem nagyon megtetszett!! :D :)...Nem tudom lerakni a telót a kezemből, annyira érdekel :D
Úgy tűnik megjött a kedvem az olvasáshoz.....de mostmár akkor inkább megpróbálok az ilyen "horrorisztikus vagy a trillerek" terén keresgélgetni ha olvasni támad kedvem :D :D :D :)
Ajánlom!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!