Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Karen Marie Moning Burned...

Karen Marie Moning Burned című kötete megvan valakinek rajongói fordításban? (ha készült egyáltalán hozzá)

Figyelt kérdés
Leghamarabb idén ígérte a kiadó a magyar fordítást, de még nem nagyon van hír róla. Gondoltam elolvasom angolul ha nincs más, de előbb megkérdezem, hátha valaki tud segíteni.

#Karen Marie Moning #Burned #magyar rajongói fordítás
2016. szept. 7. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik kiadó ígérte a fordítást? Mert én úgy tudom, hogy egyik sem vette át.
2016. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Cor Leonis tavaly októberben nyilatkozott a facebook oldalán erről. Azt igérték jön a folytatás is magyarul, de leghamarabb csak idén és az sem év elején. Azóta viszont nincs hír róla.
2016. szept. 10. 01:24
 3/3 A kérdező kommentje:

"Elsőnek beszéljünk mondjuk Moningról, úgyis az egyik legtöbbet említett nőszemély a kiadó levelezésében. :)


Összefoglalva:

Moning volt, van és lesz.


Kifejtve:

Idén érkezik a Highlander sorozatának első része, amiből ugyebár a Tündérkrónikák kinőtte magát.

Igaz, az első köteteknél még inkább az érzelmekre koncentrál az írónő, és nem a gyilkos tüdérek által kaszabolja békés világunkat.


A Beyond the Highland Mist október végén, legkésőbb november elején kerül a könyvesboltokba. (A konkrét dátum a szerkesztéstől függ, ahol épp tart a folyamat.)


Tündérkrónikák:

Idén nem lesz folytatás.


Tudom, ez most olyan, mintha direkt forráznék le mindenkit, de akkor most kérnék szépen egy kis nyitottságot!


Az idei megjelenési lista okkal olyan, amilyen. Higgyétek el nekem, hogy minden, de minden egyes lépés azt szolgálja, hogy mielőbb érkezzen a Burned is magyarul, még ha ehhez most úgy tűnik, további hónapokat akarunk az idegszálaitokon táncolni.


Nem így van.

Ennek ellenére a Tündérkrónikák leghamarabb jövőre lesz folytatva, és nem januárt értek ezalatt.


Légyszi ne is árasszatok el olyan kérdésekkel, hogy de akkor mikor, mert bármit mondanék, nem tudnám nyugodt lelkiismerettel tenni, mert nem tudjuk.

Millió dolog van, míg kézbe vehetjük a kész könyvet, ezért felelőtlenség lenne dátumokkal és ígéretekkel dobálózni.


Szemeket a közelebbi célra, és míg várunk, addig is hajrá felföldiek!"

2016. szept. 10. 01:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!